ДБР буде розслідувати факти фінансування Портновим кандидата в Президенти Зеленського

0
63

Суд зобов’язав ДБР розслідувати узурпаніцію влади Портновим. Ура! Шевченківський суд зобов’язав Державне бюро розслідувань внести до єдиного реєстру досудових розслідувань мою заяву про вчинення кримінального правопорушення Портновим.

Мова в ній йде про створення Портновим злочинної організації для узурпації влади. Зокрема, в ній викладенні факти фінасування Портновим через підлеглих осіб кандидата в президенти Зеленського. Це фактично було “підкупом”, здійсненим з метою призначення осіб, близьких до одіозного чиновника адміністрації Януковича, на високі посади в новій владі.

Нагадаю, законодавство передбачає виключно добровільне фінансування передвиборчих фондів, натомість цілий перелік помічників та юристів, підлеглих Портнову, перерахували мільйони грн в передвиборчий фонд кандидата в Президенти Володимира Зеленського, виконуючи доручення Портнова. Все це було здійснено згідно домовленостей з самим Володимиром Зеленським і нинішнє призначення цілого переліку осіб, близьких до Портнова, на високі державні посади, є наслідком цих домовленостей. Зокрема, йдеться про призначення люстрованного Андрія Богдана керівником офісу Президента.

З нетерпінням чекаю виклику в ДБР для свідчень, а також виклику Портнова.