Звільнення ЦВК – це помста Онищенка Кадирова

0
93

Немає нічого дивного в нагальному переформатуванні ЦВК новою владою. Хоча, на перший погляд, цей крок здається дивним, адже вибори для «зелених чоловічків» вже минули як треба і ЦВК їм особливо не потрібен.

Але, виявляється, є нюанси. Розгін ЦВК ініціював ображений спонсор Зеленського – Онищенко Кадиров. Адже, цей склад ЦВК відмовився реєструвати його на виборах на 93 округ. Не зважаючи на те, що він обклався купою куплених рішень суду, не зважаючи на те, що він всім повідомив про повернення в Україну. В законі все чітко: не проживав в країні останні 5 років – реєстрація неможлива!

Та для Онищенка – вихідця з кримінальних кіл – це особливо болюча образа. Йому було важливо стати депутатом для власного статусу. Продемонструвати, що він повернувся. Що він не залишає образи без відповіді, а особливо такі образи – коли ВР 8 скликання віддала його під арешт та виплюнула як корупціонера. Йому важливо помститися. А ще, йому важливо повернутися. З новою ЦВК це буде не важко.

На 93 окрузі на мажоритарці від «слуги народу» переміг підлеглий Онищенко. Прогнозую, що він складе повноваження і там будуть нові вибори. І нове ЦВК вже зареєструє Онищенка, не зважаючи на те, що він 5 років не жив в Україні, а переховувався від кримінального переслідування закордоном.

До речі, навіть депутати “слуги народу” коментують, що розпуск ЦВК вони ініціюють через “необ’єктивність” під час реєстрації кандидатів в депутати, маючи на увазі якраз Онищенка.