Кадри Зеленського з-під Медведчука

0
2914

Кого Зе набрав? Як не копнеш – вилазить українофобське чмо зі злодійськими замашками.

Поцікавилася адвокатом Зеленського – депутатом «Слуги народу» Качурою Олександром Анатолійовичем, який погрожує кинути за грати  депутата «ЄС» Софію Федину.  Це за його заявою на-сто-відсотків-свій Рябошапка почав кримінальне переслідування. Відразу знайшла фотодоказ, що він «медведчуківське» г…  Його фото з символікою «Українського вибору» було на сайті медведчуківської організації. Зараз фото видалили, але воно залишилось в скрінах в твітері. Під фото написано, що Олександр Качур – лідер Солом’янської організації «Український вибір».

Якщо хтось гадає, що це можна підробити, може зайти в бази реєстрації підприємств. Олександр Качур в певний час навіть був керівником «Українського вибору». Перед ним був САМ МЕДВЕДЧУК, після нього також сам Медведчук.

А тепер зауважте, коли він був замість Медведчука

Під час Майдану!!!

І це не реванш?  Антимайданівець садить Майданівку…

Але це ще не все.

Якщо дивитися на бізнес-зв’язки Олександра Качури в реєстрах підприємств, то легко прослідкувати, що саме  він займався юридичним супроводом «походу» українофоба і збоченця Анатолія Шарія на вибори у Верховну Раду.

Пам’ятаєте, раптово виявилося, що Партія Шарія (щойно створений проект Портнова для потреб  Зеленського) вже три роки, як формально існує.  Цим займався особисто Олександр Качура.

Отже, це зелене медведчуківське г… ще й батько партії Шарія.

Ну і на решті, – це звичайний злодюжка, який в часи війни займався мінімізацією сплати податків в державний бюджет. На верхньому скріні з реєстрів підприємств видно, що Качура бенефеціар Інформаційного Агенства «Українська позиція»

А це посилання ухвали суду, https://opendatabot.ua/court/81060295-ad0bc7c9bcd30fa07a40b419f048bca6. Це підприємство – фігурант кримінальної справи з відмивання коштів – «незаконного переведення безготівкових грошових коштів в готівку».

До речі, ухвали 2018 – початку 2019 року. В цей час Качура активно фінансує виборчу кампанію Зеленського. Зараз ці кримінальні справи закриті.

Так що, На-сто-відсотків-свій Рябошапка взагалі-то не Федину повинен переслідувати, а Качуру.