Труба боїться збоченця Портнова більше, ніж суду

0
123

Шевченківський суд зобов’язав ДБР розслідувати мої повідомлення про злочини Портнова. Проте, ДБР не виконує рішення суду.

Вже двічі суд зобов’язував ДБР розслідувати викладені в моїх заявах відомості про вчинення корупційного злочину та узурпацію влади Портновим, однак станом на сьогодні мої заяви не внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Хоча суд дав ДБР 24 години на виконання свого рішення. Цей термін по першій заяві сплив 12 вересня, а по другій – 17 вересня. Доведеться подавати заяву в НАБУ щодо вчинення кримінального злочину посадовцями ДБР – невиконання рішення суду.

Впевнена, відповідні вказівки щодо невнесення службовцям давав особисто керівник ДБР Роман Труба. Тобто, керівнику ДБР закон і суд не указ – він просто не виконує рішення суду. Для нього указ – Портнов. Та яким чином Труба опинився під каблуком Портнова? Здається, у мене є відповідь на це питання.

Труба по своїй суті слабка і ляклива людина, тому він просто не встояв перед погрозами та тиском Портнова. А про ОСОБЛИВІ методи тиску Портнова на слідство можна дізнатися з заяви прокурора ГПУ Божка О.С., що розслідував справи Портнова. Погрози Портнова Божку оприлюднив блогер Андрій Дзиндзя. Ця переписка Портнова і прокурора, як мінімум, свідчить, що Державне бюро розслідувань і персонально Труба опинилися під каблуком якоїсь збоченої і глибоко порочної особи.

Більше деталей у блозі:
https://censor.net.ua/…/…/portnov_pogrojuvav_prokuroru_bojku