Увага! Облгази обкрадають в платіжках!

0
87

Увага! Облгази обкрадають в платіжках!  Не платіть за ” приведення до стандартних об’ємів”.

Я нещодавно з’ясувала, що облгази Фірташа знахабніли і вимагають в платіжках платити двічі за один і той самий об’єм газу. НАСЕЛЕННЯ В ПЛАТІЖКАХ МОЖЕ ПОБАЧИТИ, ЩО облгази Фірташа додають до показів лічильника якийсь об’єм газу і це називається “приведення до стандартних об’ємів”. Таке приведення справді необхідне, але обман в тому, що воно вже враховане в тарифах на розподіл. Саме тому цей тариф такий високий – майже 10%. Тобто, це чисте шахрайство.

Я розслідувала цей факт місяць тому, написала купу звернень в усі інстанції, в тому числі лист президенту Зеленському, прибравши шахрайство, він вже виконає обіцянку зменшити тарифи.

Мені відповіло тільки НКРЕ. Регуляторний орган визнав махлювання і заявив про безпомічність, мовляв, про все знає, але нічого не може зробити. А може “може, мовляв, Антимонопольний комітет?”, якому вже вони надіслали скаргу. Скажу лише, що посадовців двох органів призначає і звільняє президент. Отже, має неабиякий вплив. Настільки, що нещодавно звільнив з антимонопольного відомого та принципового борця з олігархічними схемами Агію Загребельську.

ТАКИЙ собі сигнал олігарху Фірташу, що антимонопольний комітет не буде загрожувати його схемам і він і далі зможе безкарно обдирати населення, дописуючи будь-які суми в платіжки зі стелі.

#chornovol_info #chornovol2019 #чорновол2019