Даремно, так не серьойзно сприймається ситуація з терактом, що готувався Савченко

0
92

Даремно, так не серьойзно, зі сміхом, як жарт, як забавка, сприймається ситуація з терактом, що готувався Савченко-Захарченком-Рубаном.

Я навчаюся, на військовій кафедрі на спеціальності артилерія. Так от, задача, яку поставила перед собою Савченко, «по зубах» навіть студенту першого курсу. Жах, але ми стояли на краю, елементарно просто було знищити державність.

Батарею з 120-тих мінометів можна розмістити на кручах капітально, навіть вкопати і ніхто не побачить. Дальність 120-міномету – 7 км. До Верховної Раді – 2-3. А в Раді буває збирається аншлаг. Уряд приходить по п’ятницям. Президент буває виступає… А зробити криваву кашу з сесійної зали дуже просто.

Хтось скаже важко втрапити з міномету в Раду? Не правда.

Спостерігач, що може розміститися наприклад на будинку біля Маріїнського парку скорегує вогонь батареї за 5 хв. Спочатку, після здійснення розрахунків випускається одна міна. Не важливо куди вона попаде. Важливо, лише зафіксувати зміщення в ліво-право, недоліт або переліт. Дальність «ліво-право» визначається завдяки біноклю. Недоліт або переліт – на око, навіть відстань не важлива, головне, щоб під час пристрілки, якщо перший снаряд перелетів, другий щоб не долетів. Так звана «вилка». Далі розраховуються коректури для батареї, і можна бити на ураження. Акцентую, що бити на ураження можна вже після другої при стрілочної міни. А отже через п’ять хв. після першого вистрілу. Хто встигне зреагувати за цей час? А батарея мінометів, яка злагоджено, б’є в купол Верховної Ради, міна за міною, це далеко не жарти.

Це кінець нинішньої влади. (Хтось скаже: так це нам і потрібно!).

Це прихід влади Савченко-Захарченка, з усіма атрибутами бєспрєдєлу, які вже напрацьовані ДНР-ЛНР, отаманщини, влади автоматів і права сильного, а затим прихід «порядку» від Володимира Путіна. Прихід по трупах тотальної громадянської війни і криміналу.

Комусь це може здатися кращим, ніж нинішня ненависна влада? Велкам! Ви вже можете отримати таку владу виїхавши в ДНР, ЛНР, окупований Крим, в Чечню, в Абхазію. Не треба для цього знищувати Україну, і тягнути за собою інших в нічому не повинних людей. Спочатку перевірте раптом та влада аля Захарченко вам не сподобається… То зараз є хоч куди повертатися.