Готова виступити свідком в суді над Насіровим

0
106

Як ініціатор кримінального переслідування екс-керівника ДФС Романа Насірова, я глибоко стурбована перебігом судового слухання його справи. При чому, я говорю не про судове рішення його поновлення на посаді керівника ДФС (воно не має жодного наслідку, окрім ганьби в інформаційному просторі). Я маю, на увазі судове слідство його службового злочину, що призвів до недоотримання державою двох мільярдів податку.

Справа в тому, що слухання справи, при чому не важкої (я маю на увазі, що злочин Насірова був вчинений примітивно просто), затягується. Суд вже більше року її розглядає і до завершення, ще дуже далеко. Таке відчуття, що суд свідомо затягується з подачі Насірова, що даремно сподівається на зміну політичної конфігурації в країні після виборів, зокрема на її відхилення від курсу боротьби з корупцією.

Лояльне ставлення суду до Насірова зокрема підтверджується тим фактом, що суд дозволив Насірову зняти електронний браслет незважаючи на його неодноразові спроби уникнути відповідальності та ризики його втечі з країни, як це зокрема зробив його «подільник» у справі Олександр Онищенко.

Я особисто впевнена у вині Романа Насірова. Адже під час розслідування злочинів Онищенка-Кадирова щодо несплати 2 млрд. грн. рентної плати в бюджет, виявила, що це відбувається під прикриттям ДФС.

Завдяки зверненням до ДФС я документально встановила, що підприємствам Онищенка, було надано розстрочення платежів за підписом Насірова. При чому, якщо Насіров справді мав право погодити таку розстрочку при першому накопиченні боргу, однак він не міг видавати повторну розстрочку, коли попередня не була погашена, а відбулося накопичення боргу. В результаті, через злочинну змову Насірова і Онищенка розстрочка досягла гігантської суми 2 млрд. грн. Дії сумлінного керівника ДФС в такій ситуації повинні були бути інші – взяти активи (рахунки, газ) підприємств в податковий залог для погашення боргу.

Все це мною було викладене в заяві НАБУ, яке оперативно та якісно провело розслідування і підтвердила виявлені мною факти, зібрало ґрунтовні докази вини Насірова, його змови з Онищенком, і ще восени минулого року передало справу в суд.

До речі, Насіров стверджує, що не знав, що підписував. Мовляв підписував розстрочення платежів для Онищенка, в пачці інших «розстрочень», які йому надавали його підлеглі.

Це не може відповідати дійсності, бо такі великі суми є винятками і ніколи не йдуть в потоці документообігу. По друге, я сама була свідком, що в час, коли підписувалися «розстрочення» на найбільші суми, Онищенко особисто ходив до Насірова. Я бачила, як він виходив з його кабінету і готова це свідчити в суді. До того ж, в розпал злочинних дій, я нагрянула в офіс фірм Онищенка в Миронівці та переглянула документи на столах бухгалтерів, які свідчили про активну роботу офісу Онищенка над розстроченням платежів з регіональною ДФС (там готувалися чернетки потрібних Онищенку документів, щоб не платити податки).

До речі, невідомо чому у справі Насірова я не була допитана ні як заявник, ні, як свідок. Звертаюся до прокурорів Спеціалізованної антикорупційної прокуратури, виправити це недопрацювання і викликати мене для дачі свідчень в судове засідання.