ГПУ зобов’язало СБУ розслідувати шпіонаж на користь Януковича серед НАБУшників та «активістів»

0
161

В усьому цивілізованому світі антикорупційні структури займаються конфіскацією коштів в державний бюджет, тільки у нас абсурдна ситуація – НАБУ працює навпаки. Там визнали фактом злочину! – перерахунок в держбюджет 1,5 млрд. доларів активів Януковича і розслідують три! Кримінальні справи з цього приводу. В усьому світі громадські антикорупційні організації тиснуть на владні структури, щоб знаходилась політична воля на такі непрості справи, як конфіскація корупційних коштів в Державний бюджет. У нас навпаки Центр протидії (насправді сприяння) корупції Дарини Каленюк посмів зганьбити Україну, Майдан та нашу Гідність на весь світ – вони оскаржують в європейському суді конфіскацію активів Януковича в держбюджет.

В усьому цивілізованому світі особи, що втекли з країни, такі як Янукович, Курченко, не можуть оскаржувати, в тому числі через третіх осіб, конфіскацію їх корупційних активів, у нас суддя Верховного суду Наталя Марчук прийняла на розгляд касацію (13 грудня 2018 року розглядатиме).

При чому у цієї судді конфлікт інтересів – вона навчала детективів НАБУ, що розслідують “злочин” конфіскації в бюджет грошей Януковича, при чому за зарплату організовану з Центру Дарини Каленюк.

Чітко зрозуміло, адвокатами Януковича не стають з благородних і державних мотивів, а виключно зі злочинних. Тому я написала заяву про злочин в ГПУ з перерахуванням вище викладених фактів. ГПУ ПОРУШИЛО СПРАВУ ПО СТАТТЯХ ЗЛОЧИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА шпіонажу на користь Януковича, Курченка, що знаходяться в бігах в РФ і працюють з ФСБ. ГПУ за підслідністю передало справу в СБУ.

Чекаю на результати.