Кабмін зробив призначення в.о. керівника ДФС поза здоровим глуздом

0
85

Кабмін зробив призначення в.о. керівника ДФС поза здоровим глуздом. По-перше, традиційно в.о. його дійсний перший заступник ДФС, натомість Кабмін призначає звільненого з посади керівника Одеської митниці пана Власова. По-друге, що найголовніше, Власов був змушений звільнитися в результаті грандіозного корупційного контрабандного скандалу. ГПУ порушила низку справ проти підлеглих пана Власова. Там і системні відкати і оборудки з розмитненням автомобілів і крадіжки арештованих товарів на сотні мільйонів грн.

Справи ще розслідуються, а Власов вже призначений… при чому Кабмін не міг не зважити на реакцію після такого призначення. А також наслідки для країни у якої і так сутужно з наповненням бюджету і багато чого залежить від роботи ДФС. А Власов, як показала Одеса, або не вміє керувати і контролювати, або сам в темі.

Отож чому? Де здоровий глузд? Я особисто дуже боюсь таких призначень бо боюсь, що воно було зроблено в чиїхось злочинних інтересах на короткий час. Може Власова призначили лише щоб він якийсь папірець підписав, або якийсь навпаки знищив, або якусь швидку оборудку провернув. Не має більш небезпечного для держсистеми керівника ніж в.о., ще й призначеного поза здоровим глуздом. Тому звертаюся до Володимира Гройсмана не гратися і призначити відповідального керівника ДФС. Це бюджет країни – це святе!