Щоб усунути мафію від влади - 

треба конфіскувати її гроші

МАФІЯ – СМЕРТНА

Команда губернатора Одеси блокує запуск Одеського НПЗ, як державного, через інтереси Курченка

Зараз перед новим керівництвом Міністерства палива та енергетики стоїть відповідальне завдання – запустити Одеський нафтопереробний завод, як державне підприємство. Це дасть державі унікальну можливість впливати на ціни на ринку палива в Україні.

Цей завод нині арештований в рамках “справи Курченка” і вітчизняне законодавство дає можливість запустити його роботу, як державного, щоб підприємство не занепадало, а працівники отримували зарплатню.

Однак відбувається жорстке блокування як запуску заводу, так і розслідування “справи Курченка”. Зокрема, довгий час хід розслідування штучно блокувався заступником генпрокурора Віталієм Каськом, потім естафету перехопив його приятель Давид Сакварелідзе, як очільник Одеської прокуратури, яка здійснює процесуальний нагляд над слідством у “справі Курченка”.

Касько гальмував слідство через очолюване ним міжнародне управління генпрокуратури. Адже, в часи режиму Януковича, Курченко виводив мільярди, які повинні були піти в латвійські банки на сплату податків за ввезене паливо, також він “мив” гроші і для інших посадовців режиму Януковича: Ставицького, Арбузова, Злочевського, Іванющенка. Всі ці факти були зібрані латвійськими правоохоронцями в одну кримінальну справу, порушену за фактом відмивання коштів. Так от, Віталій Касько свідомо блокував комунікацію між латвійським та українським слідством. Зокрема, не була сформована спільна слідча група, не виконані міжнародно-правові доручення з Латвії, це стало перешкодою розпочати процес перейняття справи. Робота Каська в інтересах Курченка призвела до того, що Латвія зараз уникає контактів з українською стороною по цій справі. Нажаль, Латвія також зацікавлена в бездіяльності українського слідства, адже в такому разі 80 млн. доларів будуть зараховані в бюджет Латвії.

Однак, не зважаючи на такий букет проблем, треба пробивати стіну. Наприкінці минулого року, в обхід Каська, генпрокурор Віктор Шокін направив міжнародно-правове доручення до Латвії, де визначив процесуального прокурора у “справі Курченка”-Олександра Кашульського, як уповноваженого на ознайомлення з латвійською справою. З надзвичайними зусиллями це було погоджено. Проте Кашульський встиг лише ознайомитися з першим томом справи, де йшлося про відмивання Курченком мільярдів для Ставицького, з частковим перерахуванням коштів на швейцарську компанію, де в назві фігурувало слово “Янік” (певно щоб не заплутатися). Прокрор не встиг отримати доступ до рахунків в Латвійських банках, що надзвичайно потрібно для українського слідства, адже зразу після першого візиту в Латвію, начальник Кашульського-керівник Одеської прокуратури Давид Сакварелідзе відсторонив його від “справи Курченка. При чому, він навряд чи не був обізнаним, з якими складнощами вдалося домогтися допуску Кашульського до матеріалів латвійської справи. Однак відстороненням репресії не обмежилися. Паралельно було розпочате замовне переслідування родини Кашульського. Так, 24.03.2016 його батьку було вручено повідомлення про підозру в кримінальній справі, яку ініціював Котовський міжрайонний прокурор Галактіонов О.І., який підпорядкований Сакварелідзе.

В цьому контексті не можу не згадати, як Касько незаконно отримав та приватизував дві службові квартири генпрокуратури в центрі Києва, а Сакварелідзе була обіцяна одна з трьох квартир в “Королівських садах” на Французькому бульварі, які керівництво Одеської ОДА отримували у вигляді “відкату” за виділення землі під елітну забудову. На цьому фоні я хочу показати “злочин”, який інкримінують батьку “зачищеного” зусиллями Сакварелідзе прокурора в справі Курченка. Так от, старшого Кашульського звинувачують в тому, що кілька років тому він на власній земельній ділянці демонтував об’єкт комунальної власності -будівлю майстерні чим, згідно матеріалів справи, наніс збитки місту в розмірі 72 тисячі грн. Про штучний замовний характер цієї справи свідчить той факт, що коли ця майстерня… 1945!!! року будівництва була передана на баланс Котовської міськради, в 2003 році, вона вже мала балансову вартість – 0 грн. А коли після цього пройшло ще кілька років і Міськрада в 2007 році дала дозвіл на її знос підприємству Кашульського, в неї вже був обвалений дах та впало дві стіни.

Все це однозначно свідчить про замовний характер справи. Тому я звертаюся до нового керівника Одеської прокуратури із закликом повернути Кашульського у справу Курченка та припинити політичне переслідування його батька. Тим паче, що я переконана, що це робилося з метою блокування слідства “по справі Курченка” зі сторони команди одеського губернатора. В свою чергу це робилося з метою блокування запуску Одеського нафтопереробного заводу, як державного підприємства. Адже завод арештований в рамках саме цієї справи.

Зауважу, що протягом кількох місяців Сакварелідзе блокував підключення заводу до електроенергії, що унеможливлювало його запуск.

Тож є всі підстави вважати, що все це відбувається з причини банального “конфлікту інтересів” першого заступника одеського губернатора Володимира Жмака.

Нагадаю: Жмак прийшов на посаду першого заступника одеського губернатора з посади гендиректора “Роснафти-Україна”. Зокрема, він був директором “Роснафти-Україна” в часи режиму Януковича, коли російське бюджетоутворююче підприємство користувалося послугами младоолігарха, щоб не платити податки в держбюджет України. Тому значна частина нафтопродуктів арештованих у “справі Курченка” фактично належала “Роснафті”. До свого призначення на посаду першого заступника губернатора Одещини, Жмак був активним учасником кримінального процесу у “справі Курченка”, відомо про цілу низку його заяв в генпрокуратуру, де він відстоює інтереси “Роснафти” та Курченка. І схоже, що він продовжив працювати на старій роботі й після призначення на посаду заступника губернатора і саме тому активно блокував запуск Одеського НПЗ, як державного. І схоже, навпаки, намагався вивести його з під арешту в інтересах колишнього власника.

Підтвердження цьому є в мейлі Жмака, який “зламали” хакери нардепа Голубова. В цій пошті я знайшла інформацію не лише про квартиру в “Королівських садах” на Французькому бульварі, яку мав отримати Жмак у вигляді “відкату” за виділення землі для будівництва Аднану Ківану (до речі, головному благодійнику фонду Саакашвілі “На благо Одеси”).

Ось прінт-скрін цього листа.

111-gmak

Окрім “шкурно-квартирних”, в пошті Жмака були листи, що можуть свідчити про його причетність до діяльності проти державних інтересів в питаннях Одеського НПЗ. Зокрема, це випливає з переписки Жмака з юристом Віталієм Пастушенком, що намагався вивести Одеський НПЗ з під арешту.

222-gmak

Зверніть увагу на зміст цього листа, а потім відкрийте в Єдиному реєстрі судових рішень згадане рішення суду. Тоді ви зрозумієте, що адресат листа Пастушенко свідчить, що він є юристом фірми “Нафта регіон сервіс”, що претендувала на Одеський НПЗ. Про це чорним по білому прописано в рішенні суду. Ось його прінт-скрін.

333-onpz

Тобто схоже на те, що юрист звітував перед першим заступником губернатора про заходи з витребування Одеського НПЗ на приватну користь.

Цитую позовну заяву, яку Пастушенко, як представник позивача, надіслав Жмаку: “Позивач має на меті ціль, що в разі задоволення позовних вимог ТОВ “Нафта регіон сервіс” за позовом до посадових осіб ТОВ “Торговий дім Ветек” та ПАТ “Одеський НПЗ”, позивач зможе задовольнити дані грошові вимоги за рахунок майна ТОВ “Торговий дім Ветек” та/або за рахунок майна ПАТ “Одеський НПЗ”.

Ця переписка відбулася 16 липня 2015, тобто після призначення Жмака на посаду заступника одеського губернатора. Його призначення відбулося в кінці червня.

Аналізуючи, до речі, даний позов сайт “Ліга” писав наступне: “Не под диктофон участники топливного рынка рассуждают, что Нафта Регион Сервис может действовать в интересах самого Курченко, который хочет продать или передать завод, или это третья сила, методы которой напоминают действие группы Приват. В своем иске компания требует от Министерства юстиции отменить внесение в свой реестр ведомостей о договоре залога движимого имущества завода. Другим иском, компания добивается отмены кредитного договора, обязательства по которому являются предметом залога. Отменить внесение в залоговый реестр необходимо любому претенденту на НПЗ. Без этого никаких сделок с имуществом завода не может быть”.

Отож контакти першого заступника губернатора Жмака з юристом, що веде справу приватних зазіхань на майно Одеського НПЗ, дає розуміння того, чому команда Одеського губернатора блокує запуск цього заводу, як державного. А також дає розуміння ситуації з блокуванням розслідування “справи Курченка” та відстороненням і політичним переслідуванням прокурора, який отримав доступ до матеріалів слідства в Латвії.

До речі, тим хто сумнівається, що я посилалася саме на переписку Володимира Жмака, пропоную ще один прінт-скрін з пошти в темі НПЗ. Це лист Жмаку від Муратова – директора одного з департаментів Одеської ОДА, де останній дублює його на дві адреси Жмака, одна з яких офіційна.

444-gmak

Або ось ще один прінт-скрін, де листувальник “обізвав” поштову адресу v177r@yahoo.com: “Володимир Жмак”.

443-gmak

Тож можна зробити висновки, що запустити роботу Одеського НПЗ, як державного при Мінпаливенерго доведеться не зважаючи на опір та дискредитацію з боку керівництва Одеської області та близьких до Саакашвілі нардепів. А як інакше? Адже у Мінпаливенерго в цьому питанні державні інтереси, а в команді одеського губернатора чітко прослідковується банальний корупційний “конфлікт інтересів”.

Спецконфіскація

Полювання на відьом чи конфіскація злочинного багатства

З приводу «незаконного збагачення» - пишноназвана стаття КК, яку скасував Конституційний суд, від народження була дохляком. Я це говорю, як ...
читати далі

В Італії ініціатора «спецконфіскації» вбили, але закон прийняли. Не хотілось би так, але навпаки теж погано

Працюю зараз над дипломом: «Повернення втрат від корупції поза кримінальним переслідуванням особи». Це та сама «спецконфіскація активів Януковича» або «речова ...
читати далі

Шампунь від бліх для американських кураторів Ситника

Американські куратори, струсіть нарешті з себе бліх, яких в свій час на вас підсадив Льовочкін. Це зрештою не гігієнічно і ...
читати далі

ГПУ зобов’язало СБУ розслідувати шпіонаж на користь Януковича серед НАБУшників та «активістів»

В усьому цивілізованому світі антикорупційні структури займаються конфіскацією коштів в державний бюджет, тільки у нас абсурдна ситуація - НАБУ працює ...
читати далі

Портнов іменем України буде вирішувати чи законно конфіскували активи Януковича

13 грудня об 11 годині адвокати Януковича в Касаційному суді Верховного суду (вул. Різницька, 13\15) будуть пробувати оскаржувати конфіскацію 1,5 млрд ...
читати далі
Оборона

Явка з повинною: від схем в «Укроборонпромі» мені перепала філіжанка кави

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ. Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження ...
читати далі

Склад боєприпасів у сєпарів виглядає «пристойніше» ніж наші

Звернулася до оборонного комітету ВР щоб організувати інспекцію робіт з будівництва складів боєприпасів. Минулий рік на це було виділено 600 ...
читати далі

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109 про рівноправ’я жінок і чоловіків військовослужбовців. Ура! Насправді нічого нового у цьому законі не має ...
читати далі

На армійському харчуванні я покращила фігуру :)

Зараз у фейсбуці «срач» з приводу моєї боротьби проти мафії, яка багато років харчувала армію. Мафія організувалася в 2006 році ...
читати далі

Брехня проти мене, яку найбільше хочеться заперечити

Думала писати/не писати, вирішила написати. Моя присяга викликала у фейсбуці хвилю паплюження. Мені пригадали ВСЕ. Цікаво, що це «все» виключно ...
читати далі
Особисте

Як так ФБР не побачило 7,5 млрд. доларів Януковича, які він відмивав через США?

«Ми не змогли повернути жодного долара Україні», - нещодавно заявила екс-агент ФБР Кєрен Гринуей, що останні роки спеціалізувалася на розшуку ...
читати далі

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження. Це вона з онуком в Криму. Оксамитовий сезон. Бухта Веселого. Йшли ...
читати далі

За минулий святковий місяць подала три законопроекти, склала держіспит, написала диплом

За минулий святковий місяць подала три законопроекти в сфері енергетики на виконання Угоди про асоціацію з ЄС та на захист ...
читати далі

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала. І тут, нарешті, дозволила собі написала відразу кілька робіт. Ця називається "Принцеса". Намальована ...
читати далі

Зробили різдвяну марципанову хатку

Зробили різдвяну марципанову хатку. Крива, коса, але то справа не проста. Години три морочились. Зате навіть собача будка є ...
читати далі
Корупція

Про пологи на люстрі та рух по квадрату

Я не жартую, коли кажу, що якась потвора може отримати в Україні патент на корисну модель – «спосіб народження дітей» ...
читати далі

Вдалося добитися звільнення «Нелі без мила» з «Укргазвидобування»

Минулий рік почали масово з’являтися новини про факти завищення ціни на тендерах «Укргазвидобування». Коли я дізналася, хто там очолив тендерний ...
читати далі

Луценко – це круто, засудити екс-президента та повернути активи!

Вітаю Юрія Віталійовича! Знаєте, інколи я спостерігала у нинішнього генпрокурора цікаву рису, мало кому зрозумілу - йому хотілося відчути себе ...
читати далі

Готова виступити свідком в суді над Насіровим

Як ініціатор кримінального переслідування екс-керівника ДФС Романа Насірова, я глибоко стурбована перебігом судового слухання його справи. При чому, я говорю ...
читати далі

Челядь Курченка написала нам новий закон про адвокатуру

Мені стало відомо, що автором нового закону про адвокатуру (№9055), що нині нав’язується більшості, є права рука младоолігарха Курченка - ...
читати далі

 

Захистила диплом за спеціальністю фінансове право на тему, яку я жартома називаю: «Сім-сім відкрийся» (Чому? Про це можна здогадатися після прочитання) читати далі…

 

ЗВІТИ ПРО РОБОТУ

 

Перемоги 2017

 

Перемоги 2016

 

Перемоги 2015