Контракт до кінця особливого періоду

0
85

До мене, як депутата пишуть військовослужбовці, що служать по контракту укладеному до кінця особливого періоду. Вони хочуть перейти на строковий контракт, але не можуть з січня цього року. Прикро, але змушена вам повідомити, що ваша доля в руках одного єдиного депутата – члена Комітету нацбезпеки і оборони – Тараса Пастуха, який координує у військових питаннях фракцію «Самопоміч».

Справа в тому, що в сесійний зал на розгляд не виносяться військові питання, що розколюють зал. «Самопоміч» завдяки Пастуху в позаминулому році наполягла, буквально продавила норму, згідно якої військовослужбовці, які підписали безстроковий контракт – втратили право перевестися з 2018. Була дуже «гаряча» дискусія, але невігластво Пастуха перемогло. Також він через інструмент «Самопомочі» заблокував розгляд відповідного законопроекту у Верховній Раді в 2017 році. І чи буде він розглянутий зараз, знову таки залежить від Пастуха.

Дуже прикро бути заручниками ситуації, але від одного самодура зараз залежить проходження цієї норми. Бо повторюся діє негласне правило не виносити в зал військові законопроекти, які не підтримуються галасливими фракціями типу «Самопомочі». Тому прошу всіх дописувачів з цієї проблематики писати Пастуху, Сироїд та іншим лідерам Об’єднання “Самопоміч”, бо вони просто заперечують проблему.