Богдан стягнув із України гроші для Міністерства оборони РФ

0
396

Коли Янукович переміг на президентських виборах, а Коломойський став «шуршать», щоб зберегти за собою «Укрнафту», отриману з ручок Тимошенко, йому була поставлена «понятійна» умова для входження в Сім’ю – довести, що він не подвійний агент – посадити Юлю.

І він таки чесно її саджав, а Янукович чесно залишив йому контроль над «Укрнафтою». (Державі вдалося повернути контроль над монополістом із добутку нафти в Україні лише через 2 роки після Майдану).

Зараз я розкажу, чому я зробила висновки, що Янукович поміняв «Укрнафту» на голову Тимошенко. А також розкажу яке пряме відношення вони мають до сьогодення.
По-перше, це факт, що Янукович зберіг Коломойському контроль над «Укрнафтою», хоча цей контроль був «подарований» йому ненависною для Федоровича Тимошенко і, зрозуміло, що Федорович зробив це не за гарні очі єврейського хлопчика зі скрипочкою, який живе в хамовитому олігархові.

Друге, це особа Ріната Кузміна ( ну, того прокурора, згадайте, який з остервінінням саджав Юлю). Так от, я згадала, що коли в 2014 році я приїжджала до «жидобандерівця» з надією отримати від нього кілька автоматів для походу на Єнакієве, то побачила в Дніпрі борди з Рінатом Кузьміним, а потім почула від Коломойського, який йому Рінат дорогий, і він його образити не дасть. Тоді я це пропустила повз вуха, мовляв, у першу чергу автомати. Тепер це все лягло в картину світу. Цікаво, правда?

Третє, Дубина, керівник «Нафтогазу», який в часи прем’єра Тимошенко своїм підписом засвідчив передачу «Укрнафти» під контроль Коломойського, був чи не головним свідком на суді проти Юлі в «газовій справі».

І, нарешті, новеньке для мене, що має обличчя нинішнього голови Адміністрації Президента Зеленського – Андрія Богдана, відомого, як адвоката Коломойського. Так от, цей Богдан у часи «янучар» теж був інструментом Коломойського щоб посадити Юлю.

В 2011 році Януковичем прийнято рішення щодо фабрикації цілої низки кримінальних справи проти Тимошенко. Одна з них стосувалася фіктивної заборгованості ЄЕСУ перед Міністерством оборони Російської Федерації часів Лазаренка.

Але для кримінальної справи такого сюжету було мало. Кримінальна справа потребує збитків, а щоб вони виникли треба було…заплатити Міністерству оборони Російської Федерації. Цю схему доручили реалізовувати Андрію Богдану, на той момент 2012 року працював радником Азарова з питань взаємодії із судовими органами.

Богдан почав плести павутиння: рішенням Господарського суду міста Києва 19 вересня 2012 року, далі рішенням Київського апеляційного суду 3 грудня 2012 року задовольняли позови Міністерства оборони РФ до України про стягнення коштів в розмірі… 3 млрд 113 млн. І тільки завдяки Майдану Міністерство оборони Російської Федерації не встигло стягнути повну суму з України, а лише 15 млн. грн. Після Майдану ми встигли скасувати рішення судів.

Тому збитки, які завдав Богдан Україні, «здавшись» на користь Міністерства оборони Російської Федерації, складають на щастя лише 15 млн, а не 3 млрд.
Однак, ця справа характеризує Богдана, як тварину, для якої ні державні інтереси, ні якісь моральні принципи (адже він колись працював у прем’єра Тимошенко) нічого не варті, якщо мова йде про гроші «Укрнафти» для Коломойського.

Але не можу у цьому контексті не сказати пару слів про Тимошенко. Я у шоці! Вона ж знає, що він та тварина, яка її в свій час зрадила, виконувала брудну роботу щодо її посадки, але це їй не заважає зараз підлещуватися до Богдана, практично підповзати до нього на брюшко. Адже зараз між Тимошенко і Зеленським медовий місяць. Запускаються чутки про посаду прем’єр-міністра для Юлі. «ЗЕ» і «Батьківщина» узгоджують деякі округи та деяких людей у списках.

Можливо, вона може себе переступити, бо не бачить Богдана, як людину, а бачить його лише як тінь Коломойського. А з останнім у неї цікаві стосунки. Вони мені нагадують старий фільм (тоді я ще дивилася кіно) з Анжеліною Джолі і Бредом Піттом, про подружжя агентів, що звечора кохаються, а зранку стріляють один в одного. Так і Тимошенко з Коломойським, при чому, особливо дивує в таких пристрастях, що вони примудряються виживати вже майже 20 років!!! Досвід, якого немає у зеленого. Зеленський звалився з телевізора прямо на їх ліжко. Та чи виживе він?

Тікати би йому з того ліжка, і Богдана від себе терміново гнати в три шиї. Якщо не втече, хай потім не каже, що його не попереджували. Тимошенко теж думала, що Портнов чи Богдан, чи, навіть, Коломойський працюють на неї, а, насправді, Портнов і Богдан завжди працювали тільки на Коломойського, а Коломойський тільки на себе. І поламали Юлю вони не моргнувши оком. Але те, що в Тимошенко вижило є теж страшним, від чого треба неминуче тікати.