На армійському харчуванні я покращила фігуру :)

0
112

Зараз у фейсбуці «срач» з приводу моєї боротьби проти мафії, яка багато років харчувала армію.

Мафія організувалася в 2006 році в часи міністра оборони Гриценка в схемах Юри (Єнакіївського) Іванющенка. Моя заслуга, що їй добряче зламано роги. Як результат, з 15 року харчування істотно покращилося. А ще протягом 2015-16 року, коли я знаходилася у фазі активної боротьби, їздила на фронт, контролювала якість, судилася, порушувала кримінальні справи, Міноборони зекономило 400 млн. грн.

Хоча не все вийшло, сили були не рівні. Наприклад, сучасний якісний сухпай Міноборони могло отримати ще в 2016 році по ціні вдвічі нижче ніж зараз…

А зараз мене оббріхують ті, хто хотів бути «кришею» для старої мафії (зокрема «Геус груп») і отримувати відкати.

Те що харчування покращилося я випробувала на власній фігурі і здоров’ї, бо три тижні жила на армійських харчах під час навчання на полігоні в Дівичках.

Харчування було головне здорове. Різноманітні каші. Яких дома не їм, бо довгого готування, але вони дуже корисні. Абсолютно нормальна тушонка, з якої повари виловлювали тільки шматки м’яса (нас не годували смальцем і юшкою). Прості свіжі салатики з овочів. Нехай це все не мало вишуканих смаків, але здорове і просте, без глюконату натрія, що дратує смакові рецептори!

Хоча було кілька простих речей, які були на фоні раціону надзвичайно смачними, а саме шматочок хорошого масла, яке видавалося завжди, і напрочуд смачне сало на обід (спасибі фірмі «Візит», яку я стільки критикувала).

До речі, зауважу, я їла тільки армійське, потреби щось докуповувала і привозити з дому не було. В результаті, стала здоровіша і гарніша ?

Серед мінусів – не якісні сосиски та ковбаса! Прошу фірму постачальника сприйняти це, як мій «наїзд»? і терміново виправитися.