Нагадую Ляшку, що він «за» справедливі тарифи на газ для населення

0
60

Верховна Рада завалила голосування за законопроект №6391-1. Цей законопроект про створення єдиної бази споживачів газу. Це фундамент для розрахунку справедливого тарифу на газ для населення.

Це прозорість газового ринку. Який до сих пір мутний.

Газ для населення у нас реалізує державний Нафтогаз через приватного посередника – систему облгазів. Цей приватний посередник заборгував Нафтогазу за два роки 35 млрд. грн.

Облгази стверджують, що це не платить населення. І Держава ніяким чином не може це перевірити. Чи це населення справді не платить, чи це банальне розкрадання газу облгазами.

Тому не має можливості насправді навіть розрахувати справедливий тариф.

Ляшко до цього дуже активно піарився на боротьбі з розкраданням газу через облгази, а коли дійшло до голосування – продався Фірташу.

Тобто він просто набивав собі ціну!

У Верховній Раді під час голосування законопроекту, від якого залежало знищення цієї схеми, фракція Ляшка підігравала Фірташу. Законопроект голосувався кілька разів поспіль і кожного разу не вистачало кілька голосів. Коли на табло висвітлювалася більша активність залу, фракція Ляшка давала мінімальну кількість голосів. Коли було видно, що для прийняття не вистачає багато голосів, фракція Ляшка голосувала більшим складом. Депутати, які сиділи поряд, говорили, що Ляшко дерегував, вказуючи депутатам, то виймати картки, то голосувати.

Тобто, з одного боку, Ляшко хотів показати, як він «за» справедливі тарифи на газ для населення, а з іншого, йому конче треба було не пропустити законопроект, який би припинив схеми Фірташа.