Щоб усунути мафію від влади - 

треба конфіскувати її гроші

МАФІЯ – СМЕРТНА

Під парасолькою ІІ. Портнов контролює процес неповернення активів “януковичів” в Україні

Це продовження: “Повернення активів “колишніх” під парасолькою”. Зараз мова піде про людину, що тримає цю парасольку. Це – Андрій Портнов. Юрист режиму Януковича не лише зняв з себе санкції за кордоном, а також взяв під контроль сферу неповернення активів “януковичів” в Україні. Півтора року він отримував інформацію з усіх кримінальних справ “колишніх”, керував діями чи то бездіяльністю генпрокуратури за кордоном, створив геніальний інструмент маніпулювання громадською думкою. Адже в гвардії Портнова фактично працює ціла армія громадських активістів, політичних спікерів, блогерів, журналістів та депутатів.

Портнов зміг налагодити всю цю складну машину, бо мав цілу в’язку ключиків – осіб, на яких він мав вплив – на ключових посадах. В результаті, він зміг нав’язати свою позицію навіть тим, що вважають себе борцями з Портновим.

Продемонструю один цікавий ланцюжок впливу Портнова на абсолютно різні групи, які зараз підтримують лінію Портнова в сфері неповернення активів.

121

Почну з того, що заради маніпуляцій на інформаційному просторі Андрій Портнов користується чималим ресурсом “Привату”. Чому? Про це пізніше. Також я продемонструю, чому раптом публічні противники Коломойського також затято працюють на інтереси Портнова. Це, наприклад – Сергій Лещенко, який фанатично приєднався до кампанії Портнова з дискредитації законопроекту 3025 (який переймає італійський досвід спецконфіскації активів мафії).

Почнемо з фірми Андрія Портнова з кодом ОКПО 31904661. За доволі довгу історію свого існування вона називалася по-різному: спочатку “Портнов та партнери”, потім ТОВ “Корпоративні технології”. Код залишався тим самим.

122

А це засновники цієї фірми з бази податкової, коли вона вже називалася “Корпоративні технології” – 2009 рік. Я взяла данні за цей рік, бо усіма перерахованими особами Портнов дуже тісно працює до сих пір, а також тому, що далі юрособа заховалася за офшори.

123

Почну з фізосіб. Під час Майдану, Андрій Портнов був першим заступником глави Адміністрації Президента України, керівником Головного управління з питань судоустрою. А його люди від його імені організовували репресії проти Майданівців.

124

Це, зокрема, вище згаданий “засновник” – Петрашко Сергій, який в часи Майдану працював керівником Головного управлінні АП по контролю за правоохоронними органами, та другий “засновник” Фесенко Вадим, який керував Головним управлінням АП з питань судоустрою. І, до речі, нещодавно екс-голова Оболонського суду Києва Ірина Мамонтова заявила, що приймати рішення проти Майданівців її примушував саме Вадим Фесенко.

125

Далі прошу звернути увагу, що юридичним співзасновником юрфірми Портнова довгі роки була структура з кодом 317336794. Потім її доля була переоформлена на офшори. Код 31736794 належить фірмі “Промрезерв”, що заснувала “Портнов і партнери” ще в 2002 році. (І директором тоді був особисто Портнов Андрій Володимирович).

126

Також це ж підприємство -“Промрезерв” стало засновником сумнозвісної структури – ТОВ “Славутич-реєстратор”, де довгий час головою спостережної ради був Геннадій Корбан.

Ця структура фігурувала у цілому переліку рейдерських скандалів, зокрема, з Нікопольським феросплавним заводом, з “Укртелекомом” з Кременчуцьким НПЗ.

Ось, наприклад, новина про “проблеми” татарських інвесторів Кременчуцького заводу з рейдером – “Славутич-реєстратора”.

127

Як показав час ці звинувачення мали під собою грунтовні підстави, адже відомо під чиїм контролем зараз Кременчуцький НПЗ.

Частина ІІ

Тепер пропоную заглибитися в 2005 рік, коли були встановлені корисні контакти, що дали можливість Портнову нині отримати інструмент впливу на генпрокуратуру та маніпуляцій громадською думкою.

З бази отримання офіційних доходів ДПА за 2005 рік стало відомо, що Андрій Портнов отримував офіційні доходи від фірми “Пукшин та Партнери”. Отже Портнов мав спільні справи з “Пукшин і партнери”, при чому тісні стосунки демонструє той факт, що там отримував доходи і близький до Портнова Сергій Петрашко.

128

Тоді ж у 2005 році в компанії з Портновом “засвітилося” два відомих діяча сьогодення.

Перший, це Андрій Богдан -нинішній адвокат Геннадія Корбана, який на той час був партнером “Пукшин та партнери”.

129

Другий: Віталій Касько з 2014-того заступник генпрокурора, а тоді, в 2005 – адвокат “Пукшин і парнери”.

130

Звісно перетинання Каська-Богдана-Портнова, яке я продемонструвало -давнє, адже йдеться про 2005 рік. А хто де не працював? Однак є всі підстави вважати, що коло окреслених мною осіб, яке зійшлося до купи тоді – працює разом з того часу до нині.

Касько та адвокат Корбана Андрій Богдан і зараз друзі. Вони вчилися разом, це Богдан працевлаштував Каська в “Пукшин та партнери”, в генпрокуратуру в часи другого уряду Януковича, в “Арцінгер”.

А про близькість Корбана та Портнова – не знає тільки лінивий.

Що ж стосується заступника генпрокурора Каська, то з того часу, коли в травні 2014 року генпрокурор Махніцький призначив його своїм заступником у сфері повернення активів, ми в тій сфері мали тільки втрати. Зокрема, були зняті санкції з Портнова. Тобто діяльність чи то бездіяльність Каська була повністю в інтересах Портнова.

Також Портнов використав свої зв’язки з Каськом для організації кампанії дискредитації законопроекту про спецконфіскацію активів “Януковичів” -3025, що дає можливість терміново перекинути в бюджет 40 млрд. грн арештованих активів “колишніх”. Касько для дискредитації і блокування законопроекту підтягнув громадські організації, ЗМІ та депутатів, на яких він мав вплив. В результаті, в інформаційному просторі на законопроект, який фактично став єдиною дієвою ініціативою після Майдану в сфері повернення активів, було вилито неймовірна кількість бруду та брехні.

Також треба визнати, що юрист режиму – Портнов в постмайданівській Україні є дивовижно недоторканою особою. Завдяки своєму кадру в генпрокуратурі? Портнов навіть якось хвалився, що в Москві користується карткою… “Приватбанку” – тобто його рахунки в Україні не були арештовані після Майдану.

В свою чергу Каська та Корбана єднає наступна сучасна історія.

Частина ІІІ

Журналісти в липні цього року з ложі преси у ВР сфотографували смс-переписку Геннадія Корбана з депутатом Олександром Дубініним – організатором партії “Укроп”.

Ось розшифровка переписки.

К: “Как идет сбор подписей по Шокину?”

Д: “Пока 84”

К: “Мало! Работайте активнее”

К: “А что с Виталиком?”

Д: “По нему движемся активно. Схема молодых реформаторов работает! И в пятницу он будет у Шустера. Уже договорились”

К: “Еще в микрофон скажи! Все детали при встрече”

131

133

В цей же день 14 липня в інтернеті був опублікований список народних депутатів, що підписалися під відставкою Шокіна.

А 17 липня в ефірі Шустера можна було споглядати “Віталіка” -Віталія Каська і навіть почути його вже після опівночі 18 липня.

Отже це був сценарій по зміні генпрокурора, в якому також була зроблена ставка на СВОГО -Віталія Каська.

Тобто: одночасно Касько отримав роль в кіно “Привату”, та використовує противника “Привату” Сергія Лещенка для дискредитації закону 3025 на замовлення Портнова.

Взагалі, через Каська Портнов отримав шикарний канал комунікації з грантовою громадськістю та залежними від грантового фінансування ЗМІ та депутатами. Це дало можливість Портнову майстерно маніпулювати “в темну”, тобто “зливати” авторитетним спікерам потрібні меседжі та інфу, лобіювати та дискредитувати.

Яскравий цьому приклад -останній тиждень винесення законопроекту 3025 на розгляд ВР блокувала “Самопоміч”. Цю позицію “Самопомочі” допоміг сформувати той же Касько через своїх лобістів з “антикорупційної громадськості”. Вони ж сформували позицію “Самопомочі”, коли та публічно заявляла, що бачить Каська на посаді генпрокурора. Це відбулося саме тоді, коли Корбан організував збір підписів проти Шокіна.

Також яскравий цьому приклад, що вчора депутати, як публічно сорочку рвали за Каська не підтримали включення на розгляд парламенту законопроекту 3025, про спецконфіскацію активів. Зокрема, “проти” голосував весь опоблок, “ляшківець” Чижмар (минуле, якого було тісно пов’язане з Каськивим та Льовочкіним), а з ними… Заліщук та Наєм.

(Це, до речі, найгірше, що може бути в житті – стикатися зі зрадою! -авт.)

І я можу лише тішити себе надією, що Портнов маніпулює в темну. Тобто Портнов та Корбан створили фейкового-героя-антикорупціонера Каська, а наша грантівська “громадскість” йде за ним, слухняно, як овечки…

Відкрийте очі! Не давайте собою маніпулювати Портнову. Це зрада всім принципам, які ви публічно сповідуєте, в які я, сподіваюся, ви все-таки вірите.

P.S. До речі, визнаю навіть я в липні стала жертвою цих маніпуляцій Корбана та Портнова, поставила свій підпис в організованому ними шоу за відставку Шокіна.

Спецконфіскація

Полювання на відьом чи конфіскація злочинного багатства

З приводу «незаконного збагачення» - пишноназвана стаття КК, яку скасував Конституційний суд, від народження була дохляком. Я це говорю, як ...
читати далі

В Італії ініціатора «спецконфіскації» вбили, але закон прийняли. Не хотілось би так, але навпаки теж погано

Працюю зараз над дипломом: «Повернення втрат від корупції поза кримінальним переслідуванням особи». Це та сама «спецконфіскація активів Януковича» або «речова ...
читати далі

Шампунь від бліх для американських кураторів Ситника

Американські куратори, струсіть нарешті з себе бліх, яких в свій час на вас підсадив Льовочкін. Це зрештою не гігієнічно і ...
читати далі

ГПУ зобов’язало СБУ розслідувати шпіонаж на користь Януковича серед НАБУшників та «активістів»

В усьому цивілізованому світі антикорупційні структури займаються конфіскацією коштів в державний бюджет, тільки у нас абсурдна ситуація - НАБУ працює ...
читати далі

Портнов іменем України буде вирішувати чи законно конфіскували активи Януковича

13 грудня об 11 годині адвокати Януковича в Касаційному суді Верховного суду (вул. Різницька, 13\15) будуть пробувати оскаржувати конфіскацію 1,5 млрд ...
читати далі
Оборона

Явка з повинною: від схем в «Укроборонпромі» мені перепала філіжанка кави

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ. Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження ...
читати далі

Склад боєприпасів у сєпарів виглядає «пристойніше» ніж наші

Звернулася до оборонного комітету ВР щоб організувати інспекцію робіт з будівництва складів боєприпасів. Минулий рік на це було виділено 600 ...
читати далі

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109 про рівноправ’я жінок і чоловіків військовослужбовців. Ура! Насправді нічого нового у цьому законі не має ...
читати далі

На армійському харчуванні я покращила фігуру :)

Зараз у фейсбуці «срач» з приводу моєї боротьби проти мафії, яка багато років харчувала армію. Мафія організувалася в 2006 році ...
читати далі

Брехня проти мене, яку найбільше хочеться заперечити

Думала писати/не писати, вирішила написати. Моя присяга викликала у фейсбуці хвилю паплюження. Мені пригадали ВСЕ. Цікаво, що це «все» виключно ...
читати далі
Особисте

Як так ФБР не побачило 7,5 млрд. доларів Януковича, які він відмивав через США?

«Ми не змогли повернути жодного долара Україні», - нещодавно заявила екс-агент ФБР Кєрен Гринуей, що останні роки спеціалізувалася на розшуку ...
читати далі

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження. Це вона з онуком в Криму. Оксамитовий сезон. Бухта Веселого. Йшли ...
читати далі

За минулий святковий місяць подала три законопроекти, склала держіспит, написала диплом

За минулий святковий місяць подала три законопроекти в сфері енергетики на виконання Угоди про асоціацію з ЄС та на захист ...
читати далі

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала. І тут, нарешті, дозволила собі написала відразу кілька робіт. Ця називається "Принцеса". Намальована ...
читати далі

Зробили різдвяну марципанову хатку

Зробили різдвяну марципанову хатку. Крива, коса, але то справа не проста. Години три морочились. Зате навіть собача будка є ...
читати далі
Корупція

Про пологи на люстрі та рух по квадрату

Я не жартую, коли кажу, що якась потвора може отримати в Україні патент на корисну модель – «спосіб народження дітей» ...
читати далі

Вдалося добитися звільнення «Нелі без мила» з «Укргазвидобування»

Минулий рік почали масово з’являтися новини про факти завищення ціни на тендерах «Укргазвидобування». Коли я дізналася, хто там очолив тендерний ...
читати далі

Луценко – це круто, засудити екс-президента та повернути активи!

Вітаю Юрія Віталійовича! Знаєте, інколи я спостерігала у нинішнього генпрокурора цікаву рису, мало кому зрозумілу - йому хотілося відчути себе ...
читати далі

Готова виступити свідком в суді над Насіровим

Як ініціатор кримінального переслідування екс-керівника ДФС Романа Насірова, я глибоко стурбована перебігом судового слухання його справи. При чому, я говорю ...
читати далі

Челядь Курченка написала нам новий закон про адвокатуру

Мені стало відомо, що автором нового закону про адвокатуру (№9055), що нині нав’язується більшості, є права рука младоолігарха Курченка - ...
читати далі

 

Захистила диплом за спеціальністю фінансове право на тему, яку я жартома називаю: «Сім-сім відкрийся» (Чому? Про це можна здогадатися після прочитання) читати далі…

 

ЗВІТИ ПРО РОБОТУ

 

Перемоги 2017

 

Перемоги 2016

 

Перемоги 2015