Щоб усунути мафію від влади - 

треба конфіскувати її гроші

МАФІЯ – СМЕРТНА

Про що мріють ті, хто задумали вкрасти мільярд $? Аve, Caesar, morituri te salutant

Я замислилась над цим, коли за Януковича розслідувала, як Фірташ організував крадіжку газу вартістю два мільярди $, це три Камази стодоларових банкнот. Такої суми живих грошей не бачать навіть акули великого бізнесу. Тому цікаво стало: на що можна з кайфом потринькати мільярд?

На новий будинок? Інтернет показав мені найдорожчу віллу світу, вартістю значно менше – 300 млн.$, приватний острів – 100 млн.$. Значить можна купити все що є найшикарнішого в світі. Можна статус… Навіть посаду Президента. В 2012 я програла вибори у ВР, тому що мій опонент на окрузі купив 10 тисяч голосів по 500 грн. за штуку. Отож мільярда $ вистачає, щоб купити ВСІХ виборців України.

Тобто це драйв Короля Світу? Кайф мега-корупціонера? Не знаю…

Зате я точно знаю, що отримують і відчувають ті, хто навпаки повернули вкрадений мільярд баксів в бюджет. Бо я з таких.

Так от вони отримують – пустоту, а мріють – застрелитися.

Пустоту і бажання застрелитися.

Приз тут не яхти, будинки, острови, куплені оптом душі виборців та журналістів, адже гроші йдуть в державний бюджет, а пустота, бо нарешті вантаж знятий з душі, внутрішній обов’язок виконаний, ти не здався, не відступив, ти зробив. А в тебе виявляється всі душевно-емоційні ресурси тільки на це і були направлені, бо їх і так не вистачало… А тепер все – пусто.

І бажання застрелитися, бо ті, у кого ти для держави вирвав ці мільярди, так тебе дискредитували в публічному просторі, ти такий чорний, що навіть перемога тебе не здатна відмити. Ти боїшся простих людей, боїшся їх претензій, і ненависті, і тебе пече ця несправедливість, адже заради державного бюджету, тобто заради всіх них ти пожертвував добрим ім’ям. І здається застрелитися – найгарніший кінець такого кіно.

Бо уявіть в день великої перемоги, коли відбулася спецконфіскації 1.5 млрд. $ вкрадених Януковичем , те, за що я стільки боролася, мені не подзвонив жоден журналіст. Жоден! А це означає, що в публічному просторі я і далі зі знаком мінус. А так хочеться відчути себе на коні, після того як тебе два роки нещадно втоптували в бруд…

Дзвоню до Сергія Пашинського, того, хто був полководцем цієї епопеї зі спецконфіскацією. Дзвоню з претензією. «Чому, – кажу , – ти нас, переможців не зібрав, щоб ми хоча би з гордістю подивилися один одному в очі?». А він мені: «Не міг… Тому що мені вчора застрелитися хотілося. Ні, я звісно не збираюся стрілятися. Але хотілося».

Отакої! Значить, те що відчувають в час перемоги антагоністи Фірташа чи Януковича я описала вірно. Пустоту і бажання застрелитися.

Я взагалі не жаліюся. Я просто хочу скористатися перемогою, щоб читачі (тобіш суспільство) мене почуло. Хоча б спробувало почути. Бо таких перемог було би більше, і людей, які їх творять також, якби суспільство не відверталося від нас. Судило за результатами, а не облудливими словами у фейсбуку.

Адже без ресурсу – підтримки суспільства не можливо політикам-державникам досягати результату для Держави. Нинішня «спецконфіскація» виняток, що підтверджує правило. Адже у тих, хто працює на державу не має і не може бути альтернативного ресурсу. Суспільство повинне зрозуміти, що проти державників, поки у нас продажні ЗМІ, завжди буде кампанія найчорнішої дискредитації. І якщо суспільство буде плисти за хвилями, що за гроші організовуються у фейсбуці, не буде у нас більше таких результатів як «спецконфіскація».

Ми так довго повертали вкрадені гроші в державний бюджет, не тому що не було політичної волі, не тому, що у ВР- зрадники, в генпрокуратурі – хапуги, а в АП – Порошенко, а тому, що не було за нами підтримки суспільства.

Читачі мені на це скажуть : «Суспільство не буде вас «поганих» підтримувати! Вас «поганих» вже підтримали раз на Майдані! Вистачить!»

А я на це скажу: «А невже життя країни це не командна робота? А невже не зрозуміло чому ми стали такі «погані»?»

От візьмемо тут саму «спецконфіскацію» ми стали такі «погані» тому що:

– Перше: після Майдану арештували 1.5 млрд. доларів, які вкрав Янукович, і намагався легалізувати, купивши облігації «Ощадбанку».

– Друге: не здалися і не відпустили ці гроші. Адже зразу після арешту почалася боротьба. З одного боку фронту, були ми – ті що працювали на те, щоб скерувати ці гроші в державний бюджет, з іншої крадії, що бажали одного – докрасти.

З першої сторони – маленький загін, який тримала вкупі лише державна ідея. З іншої легіон ділків, яких чекали у випадку успіху значні гроші – частка від суми розблокованих мільярдів, у яких поточні витрати та зарплати зашкалювали. Адже крадії вкладалися, щоб отримати куди більший приз.

З першої сторони була чесна правдива позиція, з другої – армія проплачених ЗМІ, коментаторів, експертів, юристів, громадських активістів.

Здавалось би, як можна дискредитувати ідею з повернення державі мільярдів вкраденого? Як когось можна звинуватити в тому, що він повертає вкрадене державі. Це ж добре!!! Це ж дуже добре!!! Ми розраховували на народну підтримку, підтримку ЗМІ.

А виявилося що за великі гроші, можна все. Нас зробили чорніше чорного.

Тому наша команда була така маленька. Тому нам так важко дався результат. Я перерахую людей, які не побоялися зайти в нашу маленьку команду в самий центр зони ураження: це мій колега нардеп БПП Іван Вінник, екс-керівниця департаменту МВС з повернення активів Олена Тищенко, блогер Карл Волох, заступник генпрокурора Шокіна Роман Говда, нардеп НФ Антон Геращенко, військовий прокурор Костянтин Кулик, нинішній заступник генерального прокурора Анжела Стрижевська, безумовно судді, які винесли вирок, яких я навіть не знаю… А наші полководці: керівник комітету ВР нацбезпеки та оборони – Сергій Пашинський, та Юрій Луценко, що мужньо до нас приєднався на посаді генпрокурора, що нам дало дуже багато.

О, ви читачі (тобіш суспільство) читаєте цей список і певно скрегочете зубами від ненависті. І не розумієте, як ми – такі погані хлопці та дівчата змогли зробити таку хорошу справу. Так зробили! Може ви помиляєтесь, може ми не такі погані?!

«Але ж там найчорніший Сергій Пашинський», – прогнозую обуритесь ви.

Але знайте, саме цей ненависний вам Пашинський і був двигуном повернення мільярдів в бюджет. І мені зрозуміло чому ви його ненавидите: ви ковтали, без розбору і відрази, все що запропонує фейсбук. А крадії то знали, хто ключова персона в боротьбі за повернення тих мільярдів державі і кого треба знищити в публічному просторі, щоб послабити наші можливості.

Ми погані, лише тому що, боролися. Держава отримала мільярди, а у нас, як у публічних політиків нічого хорошого не лишилося. Ми вичерпалися. З чим нам йти на нове коло? Зі словами за спиною, що нічого хорошого ми не зробили? Нам кажуть: «Даремно ви поповнили бюджет на мільярди. Все одно вкрадуть».

Шановні читачі, тобіш суспільство, якщо ви будете рівняти результат тих, хто краде з бюджету і тих, хто повертає, то других не лишиться. Чи буде від цього краще? Прошу, не забирайте у нас єдину крихку мотивацію цим займатися – трохи вашої любові та довіри.

Але навіть якщо ви відмовите у підтримці, що ж, я лише скажу вам: « Аve, Caesar, morituri te salutant». І кинусь з головою в боротьбу. І знаю, що нас буде мало, але я буду не сама. І знаю, що ми знов доб’ємося для країни. Попри все.

Тільки тоді не дивуйтеся, що нас стає все менше, і нам менше вдається.

«Аve, Caesar, morituri te salutant».

Спецконфіскація

Полювання на відьом чи конфіскація злочинного багатства

З приводу «незаконного збагачення» - пишноназвана стаття КК, яку скасував Конституційний суд, від народження була дохляком. Я це говорю, як ...
читати далі

В Італії ініціатора «спецконфіскації» вбили, але закон прийняли. Не хотілось би так, але навпаки теж погано

Працюю зараз над дипломом: «Повернення втрат від корупції поза кримінальним переслідуванням особи». Це та сама «спецконфіскація активів Януковича» або «речова ...
читати далі

Шампунь від бліх для американських кураторів Ситника

Американські куратори, струсіть нарешті з себе бліх, яких в свій час на вас підсадив Льовочкін. Це зрештою не гігієнічно і ...
читати далі

ГПУ зобов’язало СБУ розслідувати шпіонаж на користь Януковича серед НАБУшників та «активістів»

В усьому цивілізованому світі антикорупційні структури займаються конфіскацією коштів в державний бюджет, тільки у нас абсурдна ситуація - НАБУ працює ...
читати далі

Портнов іменем України буде вирішувати чи законно конфіскували активи Януковича

13 грудня об 11 годині адвокати Януковича в Касаційному суді Верховного суду (вул. Різницька, 13\15) будуть пробувати оскаржувати конфіскацію 1,5 млрд ...
читати далі
Оборона

Явка з повинною: від схем в «Укроборонпромі» мені перепала філіжанка кави

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ. Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження ...
читати далі

Склад боєприпасів у сєпарів виглядає «пристойніше» ніж наші

Звернулася до оборонного комітету ВР щоб організувати інспекцію робіт з будівництва складів боєприпасів. Минулий рік на це було виділено 600 ...
читати далі

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109 про рівноправ’я жінок і чоловіків військовослужбовців. Ура! Насправді нічого нового у цьому законі не має ...
читати далі

На армійському харчуванні я покращила фігуру :)

Зараз у фейсбуці «срач» з приводу моєї боротьби проти мафії, яка багато років харчувала армію. Мафія організувалася в 2006 році ...
читати далі

Брехня проти мене, яку найбільше хочеться заперечити

Думала писати/не писати, вирішила написати. Моя присяга викликала у фейсбуці хвилю паплюження. Мені пригадали ВСЕ. Цікаво, що це «все» виключно ...
читати далі
Особисте

Як так ФБР не побачило 7,5 млрд. доларів Януковича, які він відмивав через США?

«Ми не змогли повернути жодного долара Україні», - нещодавно заявила екс-агент ФБР Кєрен Гринуей, що останні роки спеціалізувалася на розшуку ...
читати далі

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження. Це вона з онуком в Криму. Оксамитовий сезон. Бухта Веселого. Йшли ...
читати далі

За минулий святковий місяць подала три законопроекти, склала держіспит, написала диплом

За минулий святковий місяць подала три законопроекти в сфері енергетики на виконання Угоди про асоціацію з ЄС та на захист ...
читати далі

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала. І тут, нарешті, дозволила собі написала відразу кілька робіт. Ця називається "Принцеса". Намальована ...
читати далі

Зробили різдвяну марципанову хатку

Зробили різдвяну марципанову хатку. Крива, коса, але то справа не проста. Години три морочились. Зате навіть собача будка є ...
читати далі
Корупція

Про пологи на люстрі та рух по квадрату

Я не жартую, коли кажу, що якась потвора може отримати в Україні патент на корисну модель – «спосіб народження дітей» ...
читати далі

Вдалося добитися звільнення «Нелі без мила» з «Укргазвидобування»

Минулий рік почали масово з’являтися новини про факти завищення ціни на тендерах «Укргазвидобування». Коли я дізналася, хто там очолив тендерний ...
читати далі

Луценко – це круто, засудити екс-президента та повернути активи!

Вітаю Юрія Віталійовича! Знаєте, інколи я спостерігала у нинішнього генпрокурора цікаву рису, мало кому зрозумілу - йому хотілося відчути себе ...
читати далі

Готова виступити свідком в суді над Насіровим

Як ініціатор кримінального переслідування екс-керівника ДФС Романа Насірова, я глибоко стурбована перебігом судового слухання його справи. При чому, я говорю ...
читати далі

Челядь Курченка написала нам новий закон про адвокатуру

Мені стало відомо, що автором нового закону про адвокатуру (№9055), що нині нав’язується більшості, є права рука младоолігарха Курченка - ...
читати далі

 

Захистила диплом за спеціальністю фінансове право на тему, яку я жартома називаю: «Сім-сім відкрийся» (Чому? Про це можна здогадатися після прочитання) читати далі…

 

ЗВІТИ ПРО РОБОТУ

 

Перемоги 2017

 

Перемоги 2016

 

Перемоги 2015