Схема пограбунку Енергоринку

0
92

В порядку денному сьогодні на вечірнє засідання стоїть законопроект 7390 нардепа Яценка. Це схема пограбунку Енергоринку. Законопроект пропонує дати можливість власникам приватних обленерго красти кошти зі спецрахунків (це котел куди капає плата за електроенергію від споживачів).

Все це робиться під благим приводом виплати зарплати Черкаському обленерго, де працівники вже давно не отримують зарплати. Але ця ситуація склалася тому що бенефіціар Суркіс виводив кошти обленерго через мега схеми. Наприклад, по домовленостям Фірташа і Суркіса, хімпідприємство Черкаський Азот останні роки або не платило за електроенергію, або платило в обхід спецрахунків. Мова йде про майже 3 млрд.

Далі Суркіс виводив кошти, частину повертав Фірташу, частину легалізував в казино – виграв програвав по півмільярда. Працівникам не платив, а тепер ще й намагається легалізувати схему, щоб обходити спецрахунок і виводити гроші можна було законно. Бо зараз у Суркіса проблеми з попереднім злочинним виведенням коштів обенерго. Його близький подільник арештований в Німеччині. А ось в Україні він умудряється стримувати проблеми, його справи гальмує антикорупційна прокуратура. Адже нею керує фанат футболу Віце-президент Федерації Футболу Холодницький. А сьогодні нахабство взагалі зашкалило – проводити такий злочинний закон.