Щоб усунути мафію від влади - 

треба конфіскувати її гроші

МАФІЯ – СМЕРТНА

Солдати “РОСНЄФТІ”

Арешт з “палива Курченка” знятий судом, тому що заплатила… “РОСНЕФТЬ”. Кому? Документ, є на сайті… закупок “Роснафти”. Він красномовно свідчить, які впливові кола в Україні працюють на російського паливного монстра, на нафтодоларах якого тримається режим Путіна.

Я особисто цей документ знайшла випадково, після того, як вчора в інформаційному просторі вибухнула новина, що Печерський суд зняв арешт з нафтопродуктів Курченка арештованих на Одеському НПЗ.

Коли, я зайшла на сайт Єдиного реєстру судових рішень, то виявила, що це не перше рішення Печерського суду,що це лише фрагмент спецоперації “Роснефти”. Чомусь це пройшло непоміченим: 19 червня 2015 року Печерський суд також зняв арешт з “нафтопродуктів Курченка” арештованих МВС на Васильківській нафтобазі. До речі, тих самих, що зараз майже в повному об’ємі поставлені в армію (17 тисяч тон з 20 тисяч тон).

При чому судові рішення написані наче під копірку та абсурдні за своєю суттю. Суд зняв арешт, тому що встановив, що відпала потреба в цьому заході. Чому? Невже Курченко заплатив майже мільярд доларів податків, які він заборгував українському бюджету? Ні! Чому ж тоді відпала потреба в арешті нафтопродуктів?

Згадайте, колись Віктор Янукович розвісив по країні біг-борди з своїм фейсом і слоганом “Тому що…”.

Тут також оптове “Тому що…”. Тому що, за цим рішенням стоять гроші “Роснефти”. Тому що – війна. Тому що, ми воюємо з загарбником – Російською Федерацією!!! Тому що, на цьому паливі їздять українські танки. Мета “Роснефти” очевидна, наступник кроком витребувати це паливо з Міноборони або з Мінпаливенерго. Тобто ми зараз говоримо про маленьку тактичну перемогу РФ на внутрішньому українському фронті та про ті впливові українські кола, що сприяли цій перемозі. Про це все я розкажу детально, але спочатку коротко про те, яке відношення має “Роснефть” до “палива Курченка”.

Природа “палива Курченка”

Одна зі схем младоолігарха Сергія Курченка в часи Януковича була така: він ввозив нафтопродукти під виглядом транзиту, хоча насправді паливо реалізовувалося на території України. Злочин полягав в тому, що в схемі транзиту не потрібно було платити податки, які складають майже 50% кінцевої вартості бензину.

Ця діяльність Курченка нанесла збиток державі, за інформацією МВС, в розмірі як мінімум 670 млн.доларів.

Ці кошти виводилися через різноманітні офшорки у яких зазвичай була одна спільна риса: це наявність банківського рахунку в латвійскому ABLV Bank.

Після Майдану МВС пішло по сліду “транзитного палива” Курченка. Одна партія такого палива, яку фірма Курченка ТОВ “Зовнітрансгаз” поставила на залізничну станцію: “Васильків-1”, і яка потім була перевезена на ДП “Васильківська нафтобаза”, була арештована судом.

Цитую судову ухвалу про арешт цього пального від 28 липня 2014 року.

“14 липня 2014 року було проведено обшук – на території бази було виявлено рухомий склад із семи вагонів-цистерн з наступними номерами: N55694376-66. N54668280-66, в 54665468, N73964082-66, N51711596-72, N54968256-66, N57679409-90, у яких виявлено не розмитнене дизельне паливо, а також нафтопродукти у кількості 9 689 884 кілограм, які містяться в дванадцяти резервуарах”.

Далі слідство виявило (знову цитую судову ухвалу), що “згідно інвойс – проформи отримувачем вантажу – палива дизельного, яке міститься в вище вказаних семи вагонах, є ТОВ “ТНК-Індастріз Україна” на підставі контракту з ВАТ “НК” Роснефть” N100013/06144К”.

Тобто Курченко просто надавав послуги “Роснефть”, що постачала паливо своїй дочці в Україні, задля уникнення оподаткування. Це давало істотний додатковий заробіток “Роснефти” та Курченку за рахунок незаплачених податків.

Саме тому ці нафтопродукти були арештовані постановою Печерського суду 28 липня 2014 року, а в ЗМІ їх охрестили “паливо Курченка”.

Тобто “Роснефть” мала брудні оборудки з Курченком в результаті яких грабувався бюджет України. Тому дуже символічно, що зараз саме паливом “Роснефти” українська армія заправляє свої танки.

Однак справедлива приказка: ворог не спить. “Роснефть” відкрила фронт в Києві та залучила в свої ряди чималий перелік потужних фігур, щоб повернути собі це паливо. І зняття арешту – перший отриманий результат в цій війні.

Гроші “Роснефть” не пахнуть навіть, коли ллється кров під Іловайськом

Роль “Роснафти” в агресивному режимі Путіна відзначили навіть за океаном: США, щоб допомогти Україні ввела санкції проти “Роснефти” та її структур, заборонила своєму бізнесу продавати обладнання та технології для видобутку нафти.

А ось Україна дивним чином санкції не ввела. Тому, українським фірмам, нічого крім патріотизму та моралі не забороняло взяти участь в тендерах “Роснафти” та її дочок.

41

Таким чином українська юридична фірма “Арцінгер” в час Іловайської трагедії подалася на тендер дочки “Роснафти” “ТНК-Індастріз Україна” та 10.10.2014 його виграла. І байдуже, що предмет договору різко суперечив державним інтересам України: приватна фірма зобов’язалася зняти арешт з “палива Курченка”, а також скасувати вимоги податкової до дочки “Роснафти” – заплатити 40 млн. грн. несплачених податків в бюджет України.

42

43

Знов таки потворю, нажаль санкції щодо “Роснефти” не були впроваджені в Україні, тому ніщо крім патріотизму і моралі не заважало “Арцінгеру” взяти таке замовлення. А ось, щоб виконати умови тендеру, які протирічать державним інтересам України, боротьбі з корупцією, боротьбі зі схемами Януковича треба було залучити серйозні ресурси, владні механізми. У “Арцінгера” вони були. І позаяк, арешт з “палива Курченка” був таки знятий, у мене є всі підстави вважати, що на це працювала вся команда “Ацінгера”, зокрема та її частина, що була інтегрована у владу.

44

Класичний конфлікт інтересів

А тепер про головне. На момент підписання договору для захисту інтересів “Роснефти” цілий перелік потужних юристів та партнерів “Арцінгера” працювали на ключових посадах в органах влади.

І в мене є підстави підозрювати, що в їх роботі має місце класичний конфлікт інтересів. Тобто: посадовці-вихідці з “Арцінгера” захищають інтереси приватних клієнтів “Арцінгера”, зокрема “Роснефти”.

Наприклад, коли в жовтні минулого року “Арцінгер” заключив договір з дочкою “Роснефти”, щодо зняття арешту з “палива Курченка” керуючим партнером “Арцінгера” був Сергій Шкляр. Тому цілком можливо, що саме його підпис стоїть під тим договором.

Нині цей Шкляр – заступник міністра юстиції, куратор виконавчої служби.

45

Тобто, від нього безпосередньо буде залежати процес виконання ухвали суду про зняття арешту з “палива Курченка” і передачі цього палива “законному власнику” -дочці “Роснефти”. Тож хіба він не зацікавлена особа?

І в мене є підстави вважати, що вся виконавча служба, яка зараз дико пробуксовує в своїй діяльності, в цьому питанні буде працювати, як злагоджений змащений механізм в інтересах “Роснефти”. Адже, я вже маю приклад, як інший виходець з “Арцінгера” нині посадовець в генпрокуратурі трупом лягав за її інтереси.

46

Я вже про це писала, але нагадаю цю історію знову.

Заради “Роснефти” заступник генпрокурора, готовий залишити Україну без 80 млн. доларів

Коли “Роснефть” стала клієнтом “Арцінгера” в питанні зняття арешту з “палива Курченка”, в мінюсті та генпрокуратурі на ключових посадах вже працювало двоє вихідців з “Арцінгеру”: Антон Янчук та Віталій Касько.

Перший – заступник міністра, другий – заступник генпрокурора, до їх посадових обов’язків належало повернення активів вкрадених Януковичем та його поплічниками. Пізніше ці двоє стали членами Міжвідомчої комісії з повернення активів. Нагадаю, в тому числі активів Курченка, виведених з України в його оборудках з “Роснефтю” через латвійський банк.

І тут я особисто стала свідком, як вони зробили все можливе, щоб відповідна інформація з латвійських банків не потрапила в Україну.

Зокрема, в серпні мені стало відомо, що Кримінальною поліцією Латвійської республіки була розслідувана справа про відмивання коштів, де фігурували офшорки Курченка, і в рамках цієї справи в Латвії було арештовано 80,5 мільйонів доларів США.

Ще весною Латвія звернулася до України з пропозицією перейняти справу і гроші. Представник міжнародного управління МВС Латвії навіть їздив до Генпрокуратури України з пропозицією. Хто від такого може відмовитися? До того ж все, що треба було зробити – відправити в Латвію міжнародно-правове доручення за підписом Каська, щоб почати процес перейняття справи та коштів. Однак нічого не було зроблено.

Окрім того успіхи Латвії на цьому поприщі були втаємничені. І безумовно бездіяльність була в інтересах вище згаданого клієнта “Арцінгера”.

Адже, Латвія, якраз розслідувала факт відмивання коштів виведених в корупційній схемі Курченка, в рамках розслідування якої і були арештовані нафтопродукти “Роснефти”.

Бездіяльність заступника генпрокурора Каська в цій темі була очевидна. Однак він пояснював її позицією свого керівника – генпрокурора Шокіна. Саме тому, в серпні я зустрілася з генпрокурором і вимагала перейняти латвійську справу.

Тоді я вперше побачилася з Каськом. Мене вже тоді здивувало, з якою ненавистю та агресією Касько відреагував на здавалось би радісну інформацію, що Латвія готова передати Україні справу та 80 млн. доларів.

Генпрокурор тоді дав Каську ВКАЗІВКУ направити міжнародно-правове дорученя для забезпечення арешту та одержання інформації по рахункам С. Курченка в Латвійській республіці. З того часу пройшло більше 2 місяців Україна нічого не отримала!!!

Тепер, коли я знаю, що клієнт “Арцінгера” – “Роснефть”, я маю підстави вважати, що поведінка заступника генпрокурора була вмотивована захистом приватних клієнтів приватної юридичної фірми, наперекір державним інтересам.

Також в мене є підстави вважати, що Касько розірвав стосунок з приватною юрфірмою тільки формально, що “Арцінгер”, виконує роль бек-офісу при генпрокуратурі, де кипить робота над проектами “реформування прокуратури” та “повернення активів” у вигідному для клієнтів “Арцінгера” руслі.

Отже, що ми маємо в сухому залишку через таке переплетіння інтересів?

Перше: програш держави, адже генпрокуратура не перейняла Латвійську справу і 80 млн. доларів, Печерський суд зняв майно з палива Курченка, що створює проблеми Мінобороні та Мінпаливенерго

Друге: перемогу “Роснефти”, яка добилася зняття арешту з палива та має своїх агентів серед політично-впливових осіб.

Це вимагає негайної реакції. Зокрема, якщо є підозри (а вони безумовно є), що має місце конфлікт інтересів, необхідним є відсторонення зацікавлених осіб від тих державних справ, де вони можуть використовувати свої посади для захисту інтересів приватних клієнтів.

До речі, серед постмайданівських приватних клієнтів “Арцінгера” є не лише “Роснефть”. Юрфірма “Арцінгер” захищає інтереси деяких “колишніх”. І скажіть, як з таким багажем вихідці з “Арцінгера” можуть бути ефективні в поверненні коштів виведених Януковичем та його поплічниками?

Також зауважу, що вплив українського захисника “Роснефти” не обмежується посадовцями. “Арцінгер” має інструмент маніпуляції громадською думкою. Він організовує на захист інтересів клієнтів цілий перелік розкручених спікерів з числа громадськості та навіть народних депутатів.

Адже, коли підписувався договір з дочкою “Роснефти” засновником Арцінгера був Тимур Бондарєв, зараз він керуючий партнер. Паралельно він член правління Transparency International в Україні. Це українське представництво міжнародної антикорупційної громадської організації. По-суті, вона є лакмусовим папірцем для іноземних урядів, та інвесторів, в питаннях корупції в Україні. Її думка впливова в посольствах Західних держав, серед українських громадських реформаторів, в ЗМІ.

Тому виходить, що в Україні оцінюванням корупції займається структура, що керується особою, серед клієнтів якої учасники найскандальнішої корупційної схеми часів Януковича!!!

47

Як все брудно! Однак треба розуміти, що в Україні війна. Ми стримуємо потужного загарбника – Російську Федерацію. Вони застосовують різні механізми вербування солдат в свої ряди. І Україна повинна давати відсіч на всіх фронтах. А розібратися, хто на чиїй стороні насправді просто. Є одне мірило – державні інтереси. У вище викладеній історії цілий ряд впливових осіб знехтували державними інтересами на користь навіть не приватних, а інтересів ворога.

Спецконфіскація

Полювання на відьом чи конфіскація злочинного багатства

З приводу «незаконного збагачення» - пишноназвана стаття КК, яку скасував Конституційний суд, від народження була дохляком. Я це говорю, як ...
читати далі

В Італії ініціатора «спецконфіскації» вбили, але закон прийняли. Не хотілось би так, але навпаки теж погано

Працюю зараз над дипломом: «Повернення втрат від корупції поза кримінальним переслідуванням особи». Це та сама «спецконфіскація активів Януковича» або «речова ...
читати далі

Шампунь від бліх для американських кураторів Ситника

Американські куратори, струсіть нарешті з себе бліх, яких в свій час на вас підсадив Льовочкін. Це зрештою не гігієнічно і ...
читати далі

ГПУ зобов’язало СБУ розслідувати шпіонаж на користь Януковича серед НАБУшників та «активістів»

В усьому цивілізованому світі антикорупційні структури займаються конфіскацією коштів в державний бюджет, тільки у нас абсурдна ситуація - НАБУ працює ...
читати далі

Портнов іменем України буде вирішувати чи законно конфіскували активи Януковича

13 грудня об 11 годині адвокати Януковича в Касаційному суді Верховного суду (вул. Різницька, 13\15) будуть пробувати оскаржувати конфіскацію 1,5 млрд ...
читати далі
Оборона

Явка з повинною: від схем в «Укроборонпромі» мені перепала філіжанка кави

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ. Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження ...
читати далі

Склад боєприпасів у сєпарів виглядає «пристойніше» ніж наші

Звернулася до оборонного комітету ВР щоб організувати інспекцію робіт з будівництва складів боєприпасів. Минулий рік на це було виділено 600 ...
читати далі

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109 про рівноправ’я жінок і чоловіків військовослужбовців. Ура! Насправді нічого нового у цьому законі не має ...
читати далі

На армійському харчуванні я покращила фігуру :)

Зараз у фейсбуці «срач» з приводу моєї боротьби проти мафії, яка багато років харчувала армію. Мафія організувалася в 2006 році ...
читати далі

Брехня проти мене, яку найбільше хочеться заперечити

Думала писати/не писати, вирішила написати. Моя присяга викликала у фейсбуці хвилю паплюження. Мені пригадали ВСЕ. Цікаво, що це «все» виключно ...
читати далі
Особисте

Як так ФБР не побачило 7,5 млрд. доларів Януковича, які він відмивав через США?

«Ми не змогли повернути жодного долара Україні», - нещодавно заявила екс-агент ФБР Кєрен Гринуей, що останні роки спеціалізувалася на розшуку ...
читати далі

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження. Це вона з онуком в Криму. Оксамитовий сезон. Бухта Веселого. Йшли ...
читати далі

За минулий святковий місяць подала три законопроекти, склала держіспит, написала диплом

За минулий святковий місяць подала три законопроекти в сфері енергетики на виконання Угоди про асоціацію з ЄС та на захист ...
читати далі

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала. І тут, нарешті, дозволила собі написала відразу кілька робіт. Ця називається "Принцеса". Намальована ...
читати далі

Зробили різдвяну марципанову хатку

Зробили різдвяну марципанову хатку. Крива, коса, але то справа не проста. Години три морочились. Зате навіть собача будка є ...
читати далі
Корупція

Про пологи на люстрі та рух по квадрату

Я не жартую, коли кажу, що якась потвора може отримати в Україні патент на корисну модель – «спосіб народження дітей» ...
читати далі

Вдалося добитися звільнення «Нелі без мила» з «Укргазвидобування»

Минулий рік почали масово з’являтися новини про факти завищення ціни на тендерах «Укргазвидобування». Коли я дізналася, хто там очолив тендерний ...
читати далі

Луценко – це круто, засудити екс-президента та повернути активи!

Вітаю Юрія Віталійовича! Знаєте, інколи я спостерігала у нинішнього генпрокурора цікаву рису, мало кому зрозумілу - йому хотілося відчути себе ...
читати далі

Готова виступити свідком в суді над Насіровим

Як ініціатор кримінального переслідування екс-керівника ДФС Романа Насірова, я глибоко стурбована перебігом судового слухання його справи. При чому, я говорю ...
читати далі

Челядь Курченка написала нам новий закон про адвокатуру

Мені стало відомо, що автором нового закону про адвокатуру (№9055), що нині нав’язується більшості, є права рука младоолігарха Курченка - ...
читати далі

 

Захистила диплом за спеціальністю фінансове право на тему, яку я жартома називаю: «Сім-сім відкрийся» (Чому? Про це можна здогадатися після прочитання) читати далі…

 

ЗВІТИ ПРО РОБОТУ

 

Перемоги 2017

 

Перемоги 2016

 

Перемоги 2015