Щоб усунути мафію від влади - 

треба конфіскувати її гроші

МАФІЯ – СМЕРТНА

Спецконфіскація Луценка

Таке за чверть століття буття України траплялося лише двічі – мега-вкрадене поверталося державі. Вперше це була «Криворіжсталь» Тимошенко. Тепер це «спецконфіскація» Луценка.

В дворічній епопеї з поверненням вкрадених Януковичем 1.5 млрд. доларів в державний бюджет саме генпрокурор Юрій Луценко поставив крапку. Тому думаю в історію України це ввійде, як «спецконфіскація Луценка». А ввійде обов’язково, тому що це два Камази стодоларових банкнот для державного бюджету.

А ще дякую Луценку, що він відзначив роль прокурора Костянтина Кулика в цій справі. Хоча зручніше було відмовчатися, бо Кулика обливали брудом, цькували, намагалися посадити – все це було наслідком його ефективного розслідування справи Курченка. І якщо чесно: спецконфіскацію зробив цей «поганий хлопець». Ім’я Кулика, як представника сторони державного обвинувачення вказано у вироку суду. Дякую долі, що в нашій дворічній боротьбі за спецконфіскацію ми знайшли одного Такого прокурора і одного Такого його шефа. Все-таки історію роблять особистості.

Про що мріють ті, хто задумали вкрасти мільярд $? Аve, Caesar, morituri te salutant

Я замислилась над цим, коли за Януковича розслідувала, як Фірташ організував крадіжку газу вартістю два мільярди $, це три Камази стодоларових банкнот. Такої суми живих грошей не бачать навіть акули великого бізнесу. Тому цікаво стало: на що можна з кайфом потринькати мільярд?