Щоб усунути мафію від влади - 

треба конфіскувати її гроші

МАФІЯ – СМЕРТНА

Спецконфіскація Луценка

Таке за чверть століття буття України траплялося лише двічі – мега-вкрадене поверталося державі. Вперше це була «Криворіжсталь» Тимошенко. Тепер це «спецконфіскація» Луценка.

В дворічній епопеї з поверненням вкрадених Януковичем 1.5 млрд. доларів в державний бюджет саме генпрокурор Юрій Луценко поставив крапку. Тому думаю в історію України це ввійде, як «спецконфіскація Луценка». А ввійде обов’язково, тому що це два Камази стодоларових банкнот для державного бюджету.

А ще дякую Луценку, що він відзначив роль прокурора Костянтина Кулика в цій справі. Хоча зручніше було відмовчатися, бо Кулика обливали брудом, цькували, намагалися посадити – все це було наслідком його ефективного розслідування справи Курченка. І якщо чесно: спецконфіскацію зробив цей «поганий хлопець». Ім’я Кулика, як представника сторони державного обвинувачення вказано у вироку суду. Дякую долі, що в нашій дворічній боротьбі за спецконфіскацію ми знайшли одного Такого прокурора і одного Такого його шефа. Все-таки історію роблять особистості.

 

ЗВІТИ ПРО РОБОТУ

 

Перемоги 2017

За підсумками 2017 року мені однозначно є чим перекрити витрати на мене. При чому «стотисячкратно». Адже моя боротьба за конфіскацію 1,5 млрд. доларів США корупційних коштів Януковича закінчилася результатом – ці кошти перераховані в Державний бюджет... (читати далі…)

 

Перемоги 2016

Найбільше досягнення моєї депутатської роботи в складі парламенського Комітету з питань нацбезпеки і оборони – забезпечення небюджетного фінансування оборонних заводів... (читати далі…)

 

Перемоги 2015