Спонсора Гриценка – Тамразова арештували

0
81

Спонсора Гриценка – Тамразова арештували, бо коли розстрілювали Майдан, він торгував держсвердловинами, як гарячими пиріжками.

Звідки гроші у добренького Тамразова, який останні роки вносив мільйонні застави за різних месників та активістів і спонсорував автомайдан. Справа в тому, що в часи Януковича, він як посадова особа Укргазвидобування ставив підписи під документами відчуження державних свердловинних в інтересах сім’ї. Але особливо набив собі кишені пізніше – в час коли розстрілювали Майдан він спромігся торгувати свердловинами. Офіційно він їх продавав за копійки, неофіційно хай встановлює слідство.

Зокрема через кілька днів після розстрілу Майдану він відчужив нафтові свердловини ТОВ “Природні ресурси+”. Після того як я провела депутатський обшук на фірмі Онищенка-Кадирова, виявилось це його фірма. Зразу після Майдану Тамразов, щоб йому все зійшло з рук, став фінансувати автомайдан та різних активістів, що розхитували владу в країні. Адже він, як ніхто був зацікавлений в реванші. Він настільки був впевнений, що все вирішить хабар, а також у своїй криші з боку “громадських активістів”, що навіть спробував дати хабар слідству в справі ОЗУ Януковича.

Дебіл, бо хто такий прокурор Кулик в справі ОЗУ Януковича і чи допоможе хабар, треба було з’ясовувати не через продажні ЗМІ.