Home Blog

За Сибіром сонце сходить…

Такі цікаві збіги бувають: прихожу я вчора опівночі додому, знаходжусь під враженням заяв Президента Зеленського про те, що він готовий люструвати та віддати в полон Путіну всіх депутатів та держслужбовців з 2014 року, без винятку, чи прийшли вони у владу з барикад Майдану, чи з фронту, чи з добровольчих батальйонів. Відкриваю тихенько двері, аж чую, моя старенька бабуся плаче, мене кличе. Підхожу, а вона ділиться горем: «Мою бабу і діда вислали в Сибір і не знаю чи живі вони». У стареньких людей так буває, вони губляться у часі, пам’ять химерно перенесла її в довоєнні часи, коли невелике село

Увага! Облгази обкрадають в платіжках!

Увага! Облгази обкрадають в платіжках!  Не платіть за ” приведення до стандартних об’ємів”.

Я нещодавно з’ясувала, що облгази Фірташа знахабніли і вимагають в платіжках платити двічі за один і той самий об’єм газу. НАСЕЛЕННЯ В ПЛАТІЖКАХ МОЖЕ ПОБАЧИТИ, ЩО облгази Фірташа додають до показів лічильника якийсь об’єм газу і це називається “приведення до стандартних об’ємів”. Таке приведення справді необхідне, але обман в тому, що воно вже враховане в тарифах на розподіл. Саме тому цей тариф такий високий – майже 10%. Тобто, це чисте шахрайство.

Я розслідувала цей факт місяць тому, написала купу

Не допустити коаліції з “янучарами” та МЕДВЕДЧУКОМ

Перше завдання “ЄС” – не допустити у новій Верховній Раді коаліції з “янучарами” та Медведчуком. Будь-якими методами! Стояти на смерть!

Пішла агітувати в електрички ЯК КАНДИДАТ ВІД ”ЄС”

Пішла агітувати в електрички ЯК КАНДИДАТ ВІД ”ЄС”. Але, все-таки, планую пройти так всю країну – і Тернопіль, і Одесу, і Бахмут, і Харків. Жесть. Почала з електрички Київ – Козятин.

Іду з вагону у вагон, відповідаю на питання, а мене, звісно, розривають на великі і дрібні шматки. Але, зізнаюся, що мені таке, хоч і важке спілкування, без жодної штучної організації потрібне. Заряджаюсь. В майбутньому мені цей заряд буде дуже потрібний.

ПОЯСНЮ: Я ХОДИЛА ЕЛЕКТРИЧКАМИ як кандидат від об’єднанної опозиції у 2012 році. ЗАВДЯКИ цьому у мене на Майдані не було межі ризику, я готова була йти до кінця.

ЗАРЯДИЛАСЯ

Мовчання президента відкрило шлюз для янучар

Якби хоча би хтось з команди Зеленського просто заявив, що Клюєв та інші янучари будуть сидіти – вони б сюди навіть не потикались.

МОВЧАННЯ президента ВІДКРИЛО ШЛЮЗ. ЯНУЧАРИ ЗРОЗУМІЛИ, ЩО ЇМ НІЧОГО НЕ БУДЕ ЗА ЇХ ЗЛОЧИНИ чи, навіть, навпаки – буде сприяння, у них же є Портнов близький до тіла.

Взагалі, зараз Слуги народу відкрили шлюзи для авантюристів всіх мастей, які масово потягнулися в Україну з бажанням наживи. Адже завжди можна урвати шматок в хаосі безвладдя.

«Начальник концтабору» Портнов фінансує ЗЕ

Нещодавно у фінансовому звіті кандидата у президенти Володимира Зеленського на сайті НАЗК я побачила, що кошти на вибори йому перерахував Ігор Мендограло з «Австро-Угорської лізингової компанії», що раніше називалася «Укррослізинг».

Я добре знаю пул взаємопов’язаних компаній, куди входила і «Укррослізинг», які геть нескромно грабували країну в часи режиму Януковича. Ці компанії належали структурам близьким до Саші Стоматолога (сина Януковича) та Путін-банків ВЭБ, ВТБ, Сбербанк РФ.

http://chornovol.info/stomatolog-i-sluga-dvoye-z-larcya/

По суті, це була тактика «вербовки» Саші Стоматолога

Слуга Януковича балотується – Слуга народу мовчить

Ситуація з рішенням суду, що дозволила втікачу-корупціонеру Онищенку балотуватися, дуже знакова з тої точки зору, що ми не почули жодних заяв від «Слуги народу» та «Голосу». Хоча у списках цих партій балотуютуюся представники громадської організації «Центр протидії корупції». Це дуже дивно, зважаючи на те, що Онищенко став символом української корупції після Майдану.

З іншого боку, це, на жаль, логічно, бо, хочу нагадати, що саме ЦПК виступав проти конфіскації корупційних коштів Януковича (1.5 млрд доларів) в державний бюджет. Тобто був учасником найбільшої корупційної схеми постмайданівської

Історія про коньяк за 1 млрд. баксів

Я хочу розповісти історію, як я пила дорогий коньяк…за півтора мільярда баксів. Неймовірний коньяк! НЕЙМОВІРНА ЦІНА! ТАК, такі ми, народні депутати!!!! ДЕПУТАТИ МАЙДАНУ!

Я хочу розповісти історію цієї пляшки коньяку «Арарат», в яку, наче багато років тому, була запечатана доля Януковича. А моя доля, мисливиці за мільярдами Януковича, була виловити її з хвиль Азова… Це для мене важлива історія, бо, як виявилося, в підсумку я стала депутатом для того, щоб випити цей коньяк.

Ця історія в моєму інтерв’ю про спецконфіскацію грошей Януковича. Це довге інтерв’ю. Але шлях цієї конціскації

Стоматолог і Слуга – двоє з ларця

Коли звучить оце нове, популярне «нові обличчя» мене судома зводить і я назад злякано оглядаюся. І дивуюся, яка коротка пам’ять у людей.  Бо в мене це викликає асоціацію з часами «янучар», коли раптово на органи влади почалося нашестя нікому не відомих нових облич. Можливо, в мене ця пам’ять просто  живучіша, бо я пам’ятаю, як у журналістів мізки закипали, коли вони  намагалися  з’ясувати звідки взявся віце-премєр Арбузов чи младоолігарх Курченко, і чому у них така шалена впливовість та ресурсність, і що такого вони зробили для донецького клану щоб піднятися.  А потім ми махнули рукою і появу будь-якого

Богдан стягнув із України гроші для Міністерства оборони РФ

Коли Янукович переміг на президентських виборах, а Коломойський став «шуршать», щоб зберегти за собою «Укрнафту», отриману з ручок Тимошенко, йому була поставлена «понятійна» умова для входження в Сім’ю – довести, що він не подвійний агент – посадити Юлю.

І він таки чесно її саджав, а Янукович чесно залишив йому контроль над «Укрнафтою». (Державі вдалося повернути контроль над монополістом із добутку нафти в Україні лише через 2 роки після Майдану).

Зараз я розкажу, чому я зробила висновки, що Янукович поміняв «Укрнафту» на голову Тимошенко. А також розкажу яке пряме відношення вони мають

6,348FansLike
116FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Останні публікації

Top