Щоб усунути мафію від влади - 

треба конфіскувати її гроші

МАФІЯ – СМЕРТНА

Тимошенко продалась за 100 млн. доларів. Документи

Під час обшуку в офісі народного депутата Онищенка-Кадирова – спонсора Юлії Тимошенко детективи НАБУ знайшли відповідь на питання, чому Тимошенко блокує законопроект про так звану спецконфіскацію арештованих в Україні активів «колишніх» (про це журналістське розслідування на телеканалі “Експресо”).

Адже детективи знайшли документи, що у вересні 2015 року Онищенко купив у Арбузова офшорку QUICKPACE LIMITED. На її рахунках в державному «Ощадбанку» у справі Арбузова арештовано 123, 5 млн. $ та 20 млн. $ купонного доходу.

Позаяк купівля відбулася відразу після появи у ВР законопроекту про «спецконфіскацію», за яким передбачалося звернення цих коштів в держбюджет, Онищенко сторгувався з Арбузовим за 20% від вартості.

Онищенко особисто організовував дискредитацію законопроекту про спецконфіскацію. А також пробував зняти арешт через суд. Остання спроба, на щастя невдала, була 9 вересня цього року.

Отож, дорога Юлія Тимошенко «валить» спецконфіскацію за великі гроші від спонсора Онищенка. А інші депутати, що не голосують – безкоштовні корисні ідіоти для Онищенка?

До речі, через Онищенка-Тимошенко Україна вже втратила 50 млн. доларів в Латвії. Адже в тій країні також були арештовані кошти на рахунках QUICKPACE LIMITED за звинуваченням у відмиванні коштів. Якби ми в Україні стягнули кошти цієї офшорки в держбюджет, то це стосувалось би не лише рахунків в України, а також в Латвії.

А так їх стягнула в свій бюджет Латвія, при чому згідно закону, який дозволяє, ще до завершення слідства визнати кошти нелегально добутими і конфіскувати в бюджет. До речі, український закон про так звану спецконфіскацію, який не пропустили Тимошенко/Онищенко та дешеві корисні ідіоти парламенту, списаний з того – латвійського.

А тепер про все це детально і з витягами з документів.

Отже в публічному реєстрі судових рішень кожен може подивитися ось цю ухвалу Солом’янського суду, яка демонструє, що інтерес Юлії Тимошенко в блокуванні законопроекту про так звану спецконфіскацію коштує 100 млн. доларів.

Це та сама ухвала НАБУ про дозвіл на арешт, в якій є дані про обшук в офісі нардепа, газового барона – Олександра Онищенка (Кадирова), якого в цій ухвалі названо – «я невстановлена особа з числа народних депутатів». Хоча на той момент ця особа була дуже навіть встановлена, просто Верховна Рада, ще не дала дозвіл на притягнення його до кримінальної відповідальності і тому НАБУ застосовувала таке формулювання.

Те, що мова йде саме про Онищенка свідчить наступна ухвала в тій самій кримінальній справі, щодо обрання міри запобіжного заходу -тримання під вартою самого Онищенка. Адже уродженець села Матвієв Курган в РФ серед народних депутатів у нас один – Олександр Онищенко з фракції «Воля Народу».

Ухвали суду приймалися в рамках кримінальної справи, що розслідувала несплату фірмами Онищенка мільярдів грн. в держбюджет, зокрема несплату ренти за добуток газу.

Згідно тексту ухвали суду стає відомо, що детективи НАБУ розслідували, що кошти здобуті в результаті злочину пішли на купівлю Онищенком за 29,6 млн. доларів прав власності на фірму, активи якої арештовані в Україні у справі Арбузова. І хоча Арбузов в ухвалі названий ОСОБА 19, очевидно, що йдеться саме про нього, адже був лише один посадовець в Україні, що з посади голови НБУ перейшов на посаду віце-прем’єр міністра. І прізвище його – АРБУЗОВ.

До речі, Арбузов «засвітився» в намаганні зняти ці гроші в травні-червні 2014 року.

Зокрема, з цієї ухвали суду випливає, як наймані менеджери Арбузова приходили за цими коштами. Адже саме Арбузов в 2004-2010 році був головою правління ПАТ «Український бізнес банк».

А тепер про головне – які активи купив Онищенко.

На рахунках QUICKPACE LIMITED в 2014 році заарештовано тільки в Україні по справі Арбузова в Державному «Ощадбанку» державні облігації номінальною вартістю 123 млн 500 тисяч доларів. Облігації вже погашені, тобто це вже грошовий рахунок плюс 20 млн. доларів виплати за «купонами». А також арештовано 253 млн. грн на рахунка QUICKPACE LIMITED в КБ «Експобанк».

Законопроект про так звану «спецконфіскацію грошей Януковича», який депутати ВР вже більше року блокують, направлений для створення правового механізму для перерахунку в бюджет саме цих коштів.

До речі, зверніть увагу, як дешево Онищенко став власником цих облігацій. А все тому, що купівля відбулася 15 вересня 2015 року через 12 днів після реєстрації у Верховній Раді законопроекту про «спецконфіскацію». Адже у випадку прийняття «спецконфіскації» бенефеціари втрачали все. Тому Арбузов вирішив за краще продати актив Онищенку, і гарантовано отримати 20%.

В свою чергу Онищенко розраховував на 80% рентабельність – більше 100 млн. доларів, бо в нього були ресурси не допустити проходження законопроекту про спецконфіскацію через ВР, а далі добитися розблокування арештованих рахунків.

Рушійною силою в блокуванні у Онищенка-Кадирова стала фракція «Батьківщина». Адже в його рідній фракції «Воля народу»- переважно вихідці з Партії Регіонів, тому її позиція в темі спецконфіскації активів Януковича та його оточення, сприймалася, як позиція зацікавленої сторони.

Бізнес-стосунки Тимошенко та Онищенка публічно проявлялися неодноразово. Можна згадати, що саме за квотою «Батьківщини» в уряд Яценюка в 2014 році на посаду міністра екології був призначений близький до Онищенка юрист – Ігор Шевченко. Згодом, він був звільнений через корупційний скандал -авіапереліт в Ніцу на особистому бізнес-джеті Онищенка-Кадирова.

Юлія Тимошенко в травні 2015 року під своїм прізвищем зареєструвала законопроект №2835, який легалізовував несплату фірмами Онищенка-Кадирова ренти з видобутку газу. Родзинкою цього законопроекту пропонувалося з Податкового кодексу виключити 70% ставку ренти (платежів в бюджет за користування надрами) на природній газ видобутий під час виконання договорів про спільну діяльність з державними компаніями. Це потрібно було Онищенку, адже майже всі його фірми працювали по договорам спільної діяльності з державним «Укргазвидобуванням». Відмовляючись платити 70% ренти з добутку, Онищенко з початку 2015 року заборгував бюджету – 2 млрд. грн. Ці кошти він платив Тимошенко за лобіювання його інтересів, а також купив офшорку Арбузова. Позаяк Тимошенко отримала великі гроші, але не змогла проштовхнути через ВР питання Онищенка про скасування ренти, перед нею була поставлена вимога «розплатитися» блокуванням «спецконфіскації». Саме тому, «Батьківщина» так затято блокує повернення коштів вкрадених Януковичем та його оточенням в бюджет.

Якщо ці кошти не будуть направлені в бюджет, вони будуть розблоковані в інтересах Януковича, Курченка, Арбузова, Онищенка, а отже і Тимошенко.

До речі, Онищенко вже пробував зняти арешт з рахунків купленої ним компанії в українському суді.

При чому зовсім нещодавно -у вересні цього року. Якраз в той час, коли парламент вчергове завалив внесення законопроекту про спецконфіскацію в порядок денний.

Поки, що нам пощастило – рішення було негативне. Але не факт, що наступного разу, зважаючи на нашу судову прогнилу систему, вдасться захистити інтереси України.

І наступне: зусиллями депутатів, що продалися Онищенку чи працюють на нього на шару, Україна вже втратила майже 50 млн. доларів в Латвії. Згідно ухвали Печерського суду від 17 серпня 2016 стає відомо, що Арбузов був власником рахунків в банківській установі Латвійської Республіки AS “PrivatBank” на загальну суму 49,51 млн. доларів США. Серед них і рахунки QUICKPACE LIMITED, яку викупив Онищенко.

Якби був прийнятий закон «Про спецконфіскацію», то український суд зміг би звернути в бюджет України не лише кошти арештовані на рахунках фірми QUICKPACE LIMITED в Україні, а також і у Латвії.

Лише через зволікання, гроші в Латвії втрачені для нас назавжди – ці кошти пішли в дежбюджет прибалтійської країни. Тому, що латвійський закон дозволяє, ще до завершення слідства визнати кошти нелегально добутими і конфіскувати їх в бюджет.

До речі, український закон про так звану спецконфіскацію був «списаний» з латвійського. Проте Верховна Рада не дала йому хід. Тому логічно, що українські кошти пішли в бюджет Латвії, а не України. Це «заслуга» Тимошенко – за винагороду від Онищенка, а також «заслуга» «Удару», «Єврооптимістів» та «Самопомочі», які в цьому питанні працювали на Онищенка-Кадирова «безвозмездно». Проте не факт, що вони не захищали інтереси інших спонсорів, які також могли «прикупити» собі офшорку Арбузова на розпродажі за 20%.

Спецконфіскація

Полювання на відьом чи конфіскація злочинного багатства

З приводу «незаконного збагачення» - пишноназвана стаття КК, яку скасував Конституційний суд, від народження була дохляком. Я це говорю, як ...
читати далі

В Італії ініціатора «спецконфіскації» вбили, але закон прийняли. Не хотілось би так, але навпаки теж погано

Працюю зараз над дипломом: «Повернення втрат від корупції поза кримінальним переслідуванням особи». Це та сама «спецконфіскація активів Януковича» або «речова ...
читати далі

Шампунь від бліх для американських кураторів Ситника

Американські куратори, струсіть нарешті з себе бліх, яких в свій час на вас підсадив Льовочкін. Це зрештою не гігієнічно і ...
читати далі

ГПУ зобов’язало СБУ розслідувати шпіонаж на користь Януковича серед НАБУшників та «активістів»

В усьому цивілізованому світі антикорупційні структури займаються конфіскацією коштів в державний бюджет, тільки у нас абсурдна ситуація - НАБУ працює ...
читати далі

Портнов іменем України буде вирішувати чи законно конфіскували активи Януковича

13 грудня об 11 годині адвокати Януковича в Касаційному суді Верховного суду (вул. Різницька, 13\15) будуть пробувати оскаржувати конфіскацію 1,5 млрд ...
читати далі
Оборона

Явка з повинною: від схем в «Укроборонпромі» мені перепала філіжанка кави

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ. Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження ...
читати далі

Склад боєприпасів у сєпарів виглядає «пристойніше» ніж наші

Звернулася до оборонного комітету ВР щоб організувати інспекцію робіт з будівництва складів боєприпасів. Минулий рік на це було виділено 600 ...
читати далі

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109 про рівноправ’я жінок і чоловіків військовослужбовців. Ура! Насправді нічого нового у цьому законі не має ...
читати далі

На армійському харчуванні я покращила фігуру :)

Зараз у фейсбуці «срач» з приводу моєї боротьби проти мафії, яка багато років харчувала армію. Мафія організувалася в 2006 році ...
читати далі

Брехня проти мене, яку найбільше хочеться заперечити

Думала писати/не писати, вирішила написати. Моя присяга викликала у фейсбуці хвилю паплюження. Мені пригадали ВСЕ. Цікаво, що це «все» виключно ...
читати далі
Особисте

Як так ФБР не побачило 7,5 млрд. доларів Януковича, які він відмивав через США?

«Ми не змогли повернути жодного долара Україні», - нещодавно заявила екс-агент ФБР Кєрен Гринуей, що останні роки спеціалізувалася на розшуку ...
читати далі

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження. Це вона з онуком в Криму. Оксамитовий сезон. Бухта Веселого. Йшли ...
читати далі

За минулий святковий місяць подала три законопроекти, склала держіспит, написала диплом

За минулий святковий місяць подала три законопроекти в сфері енергетики на виконання Угоди про асоціацію з ЄС та на захист ...
читати далі

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала. І тут, нарешті, дозволила собі написала відразу кілька робіт. Ця називається "Принцеса". Намальована ...
читати далі

Зробили різдвяну марципанову хатку

Зробили різдвяну марципанову хатку. Крива, коса, але то справа не проста. Години три морочились. Зате навіть собача будка є ...
читати далі
Корупція

Про пологи на люстрі та рух по квадрату

Я не жартую, коли кажу, що якась потвора може отримати в Україні патент на корисну модель – «спосіб народження дітей» ...
читати далі

Вдалося добитися звільнення «Нелі без мила» з «Укргазвидобування»

Минулий рік почали масово з’являтися новини про факти завищення ціни на тендерах «Укргазвидобування». Коли я дізналася, хто там очолив тендерний ...
читати далі

Луценко – це круто, засудити екс-президента та повернути активи!

Вітаю Юрія Віталійовича! Знаєте, інколи я спостерігала у нинішнього генпрокурора цікаву рису, мало кому зрозумілу - йому хотілося відчути себе ...
читати далі

Готова виступити свідком в суді над Насіровим

Як ініціатор кримінального переслідування екс-керівника ДФС Романа Насірова, я глибоко стурбована перебігом судового слухання його справи. При чому, я говорю ...
читати далі

Челядь Курченка написала нам новий закон про адвокатуру

Мені стало відомо, що автором нового закону про адвокатуру (№9055), що нині нав’язується більшості, є права рука младоолігарха Курченка - ...
читати далі

 

Захистила диплом за спеціальністю фінансове право на тему, яку я жартома називаю: «Сім-сім відкрийся» (Чому? Про це можна здогадатися після прочитання) читати далі…

 

ЗВІТИ ПРО РОБОТУ

 

Перемоги 2017

 

Перемоги 2016

 

Перемоги 2015