У нинішньому сьогоденні всі кому не лінь піаряться на темі антикорупції

0
65

Я ж хочу говорити про реальну проблему країни, про так звану мегакорупцію. Мегакорупція – це діяльність великих корупційних угрупувань, які використовують політиків, представників влади, ЗМІ. Це ціла система корупціонерів, поєднаних між собою, які в результаті надають великих збитків Державі.

Для порівняння, я нагадаю 2013 рік, корупційне угрупування Януковича. Зауважте, все паливо ввозилося в Україну без сплати податків. Ключове слово – ВСЕ. Всі пласти в вугільних шахтах були віддані у користування фірмам Януковича. Знову, ключове слово – ВСІ. Також усі вагони «Укрзалізниці» були віддані у користування фірмам, що належать оточенню Януковича. Також, нагадаю, що УСІ газорозподільні системи, яким газ транспортується до населення було віддано в експлуатацію приватним фірмам, переважно Фірташа. Згадаю «вишки Бойка», де лише на одному тендері держзакупівель сотні мільйонів доларів покладено в кишені. Згадаю рішення суду по суперечці між «Нафтогазом» та Фірташем. Одне рішення суду – мінус для «Нафтогазу», для Держави – 2 млрд. дол. США. Це все 2013 рік.

Чи є подібні схеми сьогодні? Якщо ми порівнюємо системно, то й близько такого немає. Проте, все таки мегакорупційні схеми зараз існують.

Перша, звичайно по сумі – це виведення коштів з «Приватбанку». Друга – це протидія спецконфіскації коштів Януковича. 1,5 млрд. долл. пішло в бюджет, але два роки було витрачено роботи корупційних угрупувань для того, щоб перешкодити цьому. І, до речі, перешкоди відбуваються зараз. Як я говорила – це вже мегакорупційна схема, діяльність мегакорупційного угрупування, тому що воно використовує не тільки ЗМІ, громадських організацій, політиків, а й навіть органи влади, наразі НАБУ. Це мегакорупційна схема, яку Держава Україна не допустила. Все таки 1,5 млрд. дол. США пішло в бюджет України.

Далі я б назвала т.з. «блокаду». Тому що, Україна втратила мільярди доларів по великій корупційній схемі, організованій Курченко та російською ФСБ. Підприємства, що контролювалися Україною перейшли до Курченка. Україна втратила величезну суму податків, а також зв’язок із підприємствами на території підконтрольній Україні.

І, нарешті, четверта в переліку цих мегакорупційних схем – це монопольне володіння газорозподільними системами по яким газ іде населенню. Це абсолютно тіньова сфера. Відповідно, Держава, не контролює скільки газу спожито населенням. Відповідно, це величезні збитки «Нафтогазу», які він не може проконтролювати. Це знову в першу чергу відповідальність пана Фірташа.

Тобто, я назвала зараз чотири мегакорупційні схеми сьогодення. Це, звичайно не порівняти з 2013 роком. З цих чотирьох одну Держава виграла. Як мінімум ще одна знаходиться на етапі припинення. І, на мою думку, Держава поверне собі велику суму коштів.

Що стосується четвертої, то Держава зараз також над цим працює. У Верховній Раді України знаходяться зареєстровані законопроекти, які можуть навести порядок.

Ключовий момент в тому, що не зважаючи на існування цих мегакорупційних схем, одну Держава виграла, в інших трьох – рухається по тому, щоб досягти успіхів і все таки максимально зменшити збитки.

Проте, зауважте, усі ті хто кричать про велику зраду, які кричать про велику корупцію у Верховній Раді, вони якраз є членами цих корупційних угрупувань і беруть участь в цих схемах, що я зараз перерахувала. І знову таки, зауважу, сьогоднішню протидію закону про окупацію Донбасу у Верховній Раді очолюють ті самі особи, ті самі політики залучені в згадані чотири схеми.

Висновок дуже простий – не прийняття цього закону означає послаблення Держави, а їм це потрібно. Тому що, так як я сказала в цих мегакорупційних схемах Держава рухається вперед, і тільки її послаблення дасть можливість виграти.

Тому, ситуація така, що все з цим пов’язано, і нинішнє прийняття закону в сесійній залі – це дуже великий знак, чи є в нас зараз сильна Держава, яка може рухатися і в схемах анти корупції, чи все таки ми перебуваємо під контролем тих осіб, які хочуть цю Державу розірвати. Не те, щоб під контролем, а під таким собі впливом на суспільство тих осіб, для яких Держава абсолютно байдужа!