У справу Курченка призначений слідчий від Портнова

0
579

Сьогодні дізналася, що в кінці минулого року в групу по розслідуванню справи Курченка була введена людина Портнова. Не сумніваюся – для розвалу цієї справи. (Важливий свідок в цій справі – Юрьєв («зампред» «Нафтогазу» часів Януковича) застрелився вже після появи цієї особи в слідчій команді та й угода з Кацубою теж накрилася мідним тазом опісля).

Тому вважаю своїм обов’язком повідомити про цей факт генпрокурору Юрію Луценку. Особу про яку я говорю звати Опанасенко В.І., а відома справа Курченка, яку він зараз «розслідує» має номер 12013220540000400.

А тепер, хто такий цей Віталій Опанасенко. Це мажорний синок заступника керівника ДАІ часів Майдану Ігоря Опанасенка, який, виконуючи вказівки Портнова, спеціалізувався на переслідуванні Автомайдану.

Нагадаю, Портнов був при Януковичі відповідальний за репресії проти Автомайдану. Він саджав Дзиндзю, він примушував суддів репресувати автомайданівців, його депутати Писаренко та Пилипенко були авторами «диктаторського закону» про їзду в автоколонах.

Ігор Опанасенко також близький до Віталія Каська, ще одного ставленика Портнова в генпрокуратурі, щодо якого дивним чином підлеглі Луценка нещодавно закрили кримінальну справу, а генеральному збрехали, що не має складу злочину…

(Юрію Віталійовичу, прошу розберіться, хто з Вашої команди в генпрокуратурі взяв під крильце людей Портнова).

Разом з Каськом цей же Опанасенко фальсифікував «справу діамантових прокурорів». Справу дуже правильну, просто не тих прокурорів в ній назвали діамантовими.

Зокрема, надрукую кілька світлин зі свого архіву, які показують, як живе прокурор Опанасенко, який все життя гарював в прокуратурі, а його батько в ДАІ. Це фото «взламаної» скриньки матері Опанасенка -Тамари Опанасенко, яка судячи з переписки веде господарство сина.

Підтвердженням, того що ця скринька не фейк служать фотографії самого Опанасенка, які він раніше заради понтів викладав у фейсбуку.

Ось дивіться, в цьому листі матуся купує годинник для синочка.

Такий Ролекс не важко з’ясувати коштує 40 тисяч доларів.

А ось Опанасенко в час Майдану хвалиться в соцмережі новим годинником. Не важко впізнати, що це той самий Ролекс з шоколадним циферблатом.

Не буду вивалювати всі факти з шикарного життя прокурора. Зупинюся лише на деяких. Зокрема, з переписки стало відомо, що родина Опанасенка купила три квартири в Новопечерських липках, та нерухомість у Лондоні. В скринці навіть є фото інтер’єру, який матуся Опанасенка задумала для Лондонської квартири.

А ще дуже багато листів про купівлю шикарних турів відпочинку для сина.

Ось лист Тамари Опанасенко до сина, де вона йому пропонує відпочити на Мальдівах в улюбленому готелі Мадонни.

Зверніть увагу цей готель Опанасенки називають «скромним».

А ціна в ньому за ніч, вдумайтесь – півтори тисячі доларів. За ніч.

А також листи про купівлю для Опанасенка одного віп-автомобіля спортивного Мерседес-Бенс, тюнінгування іншого – Інфініті , а засвітка у фейсбуці на третьому – Мерс Кубік.