В інтернеті ширять підлу брехню про Олексій Гриценко

0
67

В інтернеті ширять підлу брехню про Олексій Гриценко, буцім-то його звільнили з кримського полону тільки тому, що він здав Сенцова.

Впевнена нікого Олексій не здавав та й питання так не стояло. Його звільнили.

Насправді, його врятували разом з іншими заручниками. Конкретно він повинен бути вдячний тодішньому керівнику Адміністрації Президента Сергію Пашинському і його заступнику Сенченку. Це їх пряма заслуга, що Олексія вирвали з лап москалів. (Я трохи знаю, як все відбувалося, бо тоді хвилювалася за нього і плуталась під ногами, тих хто його звільняв). Хоча засобів тиску було мало, але це їм вдалося. Тут в хід йшли погрози, щодо вимкнення електрики, блеф щодо можливостей і планів демонічного «Правого сектора», і останньою краплею стало затримання фсбешного шпигуна на якого офіційно Олексія та інших заручників обміняли.

Я в свою чергу пам’ятаю і вдячна Олексію за спільну боротьбу на Майдані. Не пам’ятаю, бо була без свідомості, але вдячна, що він примчав мене рятувати вночі після замаху на Бориспільській трасі.

Але також я пам’ятаю чому ми перестали спілкуватися – за підлу брехню в інтернеті (подібну у ницості до «Гриценко здав Сенцова»), але вже з боку самого Олексія проти майданівського побратима Дмитра Булатова.