Вдалося добитися звільнення «Нелі без мила» з «Укргазвидобування»

0
107

Минулий рік почали масово з’являтися новини про факти завищення ціни на тендерах «Укргазвидобування». Коли я дізналася, хто там очолив тендерний комітет – все стало ясно. Виявилося керівник УГД Прохоров витягнув з кримінальної справи і пригрів біля себе Нелю Стельмах.

В мене з цією особою пов’язані особисті спогади, з її ніжних лапок в останній момент мені та моєму колезі нардепу Івану Віннику вдалося вирвати 130 млн коштів Міноборони, які вона вкрала з військового бюджету, очолюючи тендерний комітет Міноборони.

При чому у нас є і документ, який підтверджує даний факт. Справа в тому, що очолюючи тендерне відомство Міноборони, Неля Стельмах організувала завищення ціни на закупівлі палива для МО в 2015 році. При чому завищення було таким, що відразу кидалося в очі керівнику комітету з нацбезпеки та оборони Сергію Пашинському. Ми з Вінником тоді терміново провели зустрічі з постачальниками, переконали їх, що від них ніхто не посміє вимагати відкати і попросили понизити ціну для військових до ринкової. Постачальники пішли на зустріч і у нас є довідка від державного казначейства, що 130 млн. грн. було повернено на їх рахунки від цілої низки постачальників.

Дана довідка засвідчує не тільки нашу перемогу, а також доводить збитки військовим, які свідомо допустила керівник тендерів Нелі Стельмах, адже договори вже були підписані і гроші заплачені. Ми з Вінником зробили не можливе…

Далі ми вимагали від Полторака звільнити Стельмах (що було невдовзі здійснено), а від Матіоса – покарати цинічну злочинницю, що заробляла на війні ще й прикривалася світлим образом волонтера. В 2015 році військова прокуратура порушила кримінальну справу по цьому факту, але згодом особисто Матіос з невідомих причин її «загальмував».

В результаті «Неля без мила» полізла далі в «Укргазвидобування» і там напаскудила – почитайте новини в «Наших грошах».

А нині «Неля без мила» лізе в тендера медичні. Про це вона сама заявила на своїй сторінці. О там такі цинічні негідники «розвертаються» особливо!

Тільки дивує, як з таким багажем, як крадіжка в Мінобороні, зберігати таку текучість, проникати на такі посади? Я такого не розумію, як і те, що мені довелося збивати її з посади кілька місяців, активно листуючись з «Нафтогазом», але її утримував Прохоров.

P.S. Нещодавно виявила, що ця сама Неля Стельмах 10 років працювала з батьком та сином Микитасями. Компанії близькі до Микитася молодшого (нардепа «Волі Народу») зараз активно освоюють кошти виділені на будівництво сховищ боєприпасів. Саме «освоюють», бо жодного збудованого сховища Міноборони ще не пред’явило, вони тільки «пред’являють» чергові вибухи на складах.