Явка з повинною: від схем в «Укроборонпромі» мені перепала філіжанка кави

0
252

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ.

Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження за три копійки дорогої землі Міноборони в Конча-Заспі за підписом особисто Гриценка – тодішнього міністра оборони. При чому в заяві були факти, як він порушував процедуру і свідомо йшов на злочин.

Мотивація подачі заяви, щодо Гриценка в мене була проста: тоді так звані антикорупціонери з оточення Гриценка (Шабунін, наприклад) блокували конфіскацію грошей Януковича в держбюджет. Я намагалася переконати Ситника, що правда за конфіскацією, все інше проплачений «януковичами» бруд, щоб зберегти вкрадене. Я казала: «Розслідуйте ось цю конкретну справу і самі переконаєтесь, що ніякий Гриценко не антикорупціонер. Бо принциповість і є основою антикорупції. Не можна вранці красти, а ввечері облічать крадіїв. Я впевнена, що спецконфіскація блокується Гриценком і Ко на замовлення «януковичів», можливо Портнова».

Що було далі показали оприлюднені Бігусом, а потім Луценком записи телефонних спілкувань мажорів-мародерів, які присмокталися до «Укроборонпрому».

Виявилось даремно я тоді намагалася достукатися до Ситника. Я навіть би сказала це було наївно. Бо та кава, що я пила, була з кавоварки подарованої НАБУ одним з мародерів – Рогозою (це з оприлюдненого генпрокурором Луценком).

Справа по моїй заяві навіть не була порушена, бо головний детектив з «оборонки» НАБУ Дмитро Литвиненко, отримував корупційні завдання і завдатки від ланцюжка мародерів: Шевченко-Рогоза-Жуков-Гладковський. Це є в розслідуваннях Бігуса.

Певно він і за Гриценка отримав. Бо в цей час у Гриценка з Жуковим – «обнімашки».

Але залишається питання чи осторонь стояли Углава із Ситником? Чи це з їх подачі?

Звісно спільне фото Гриценка з Жуковим може бути випадковим. Але ніяк не може бути випадковим те, що канал 24, який «обслуговує» двоглавого кандидата в президенти Гриценка і Садового, зараз на всіх парах відбілює головного корупційного посередника мародерів Укроборонпрому і НАБУ – Євгенія Шевченка. Також не може бути випадковим, що Шевченка в Укроборонпром завів депутат Семенченко. Як і те що Семенченко разом з Шевченком за допомогою блокади віджимали на користь Курченка і ФСБ підприємства на окупованій території, що контролювалися з України.