Як можна так брехати? Розбір брехні та корупції Гриценка з документами

0
144

Анатолій Гриценко відреагував брехнею на моє звернення до НАБУ з вимогою розслідувати його корупційну змову з братами Буряками, наслідком якої стала втрата Міністерством оборони активу під Конча-Заспою, аналогічного «Міжгір’ю».

Скажу зразу, моя заява до НАБУ була реакцією на журналістське розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», де детально були викладені всі етапи розкрадання 24 га військового містечка в сосновому бору під Конча-Заспою за особистої участі тодішнього міністра оборони Гриценка. З документами. Тому, мені дивно, що Гриценко оминув журналістів, а взявся паплюжити мене.

Друге – Гриценко відверто бреше. Прошу, звернути увагу на його особистий допис з фейсбуку, цитую «…договір по згаданому військовому містечку було підписано іншим міністром оборони, задовго до мого призначення. Єдине, що зміг зробити Гриценко міністр (відверто скажу, не маючи на те законних підстав) – це змусити койкого за цим старим договором доплатити».

А тепер прошу поглянути офіційний документ, що демонструє, що це брехня, кожен бажаючий може його знайти в Єдиному реєстрі судових рішень.

Перше: всі накази і дозволи в процесі відчудження військового містечка №247 в Конча-Заспі підписував міністр з прізвищем – Гриценко. Кінцеве відчудження військового містечка в приватні руки відбулося в травні 2006 року, чому передував дозвіл Гриценка на реалізацію майна. Це через півтора року безперервного перебування Гриценка на посаді. Так де в такому випадку міг взятися інший міністр та «давно підписаний договір» відчудження? Чи Гриценко в уряді Януковича, мав на увазі свого попередника Гриценка в уряді Єханурова? Чи Гриценко в уряді Єханурова, мав на увазі свого попередника в уряді Тимошенко, теж Гриценка? Роздвоєння особистості?

Далі кошти за які було відчуджене містечко, я взяла з програми «Наші гроші». Там ця цифра в 6,5 млн. грн. була підтверджена витягом з державного реєстру прав нерухомості.

І нарешті, єдине, що «виправдовує» злочин Анатолія Гриценка і одночасно є перешкодою для Міністерства оборони в питанні повернення активу це рішення суду часів Президента Януковича, прийняте заради легалізації того розкрадання.

Зауважу, в тому судовому розгляді Окружного адміністративного суду «адвокатом» Гриценка і його корупційної схеми був тодішній міністр оборони Дмитро Саламатін. Так, той самий Саламатін, якого називали «агентом Кремля» за російське коріння та нерухомість під Москвою в котеджному містечку працівників ФСБ та за знищення української армії.

Так от цей Саламатін на суді 2012 року заперечив факт незаконного відчудження землі Гриценком. А військового прокурора на тому ж, судовому засіданні примусили відкликати позовну заяву, тому рішення суду було не на користь інтересів МО, крадіжку землі було легалізовано.

Може саме тому секта Гриценко так активно бореться проти «спецконфіскації» вкрадених Януковичем активів? Гриценку і при Януковичі було не погано – і міністром працював в його Уряді, і наступник покривав його злочини і суд його відмазував.

Нижче надаю перераховані в статті документи.

Ось заява Гриценка в якій він бреше, що договір підписував інший міністр.

Ось посилання на програму «Наші Гроші», що зробила журналіське розслідування втрати Міністерством оборони дорогого активу. Тут же відомості з реєстру нерухомого майна, що демонструють мізерні кошти отримані за відчудження військового містечка.

Ось дані з Вікіпендії, що відчудження відбулося вкінці строку Анатолія Гриценка на посаді міністра оборони, тому жодного «пАпЄрЄднІка» в цій історії не може бути.

А ось нарешті рішення суду часів Януковича, де його адвокатом Гриценка був Саламатін, і яке легалізувало злочинне розкрадання активу Міністерства оборони в Конча-Заспі.

А ось одна з новин, щоб нагадати, хто стояв за міністром оборони – українофобом Саламатіним.

І на закінчення зауважу, що єдине з чим я згодна з Гриценком – цей злочин дрібниця. Так, не дивуйтеся, що я називаю дрібницею втрату Міністерством оборони землі вартістю на піку цін 100 млн. доларів. Це справді дрібниця на фоні того, що з УСІХ!!! Міністрів оборони України саме Анатолій Гриценко найбільше розпродав за безцінь озброєння армії, навіть новенькі комплекси ППО. Уявіть навіть згаданий ГРУшник Саламатін стільки не подужав.