Як так ФБР не побачило 7,5 млрд. доларів Януковича, які він відмивав через США?

0
202

«Ми не змогли повернути жодного долара Україні», – нещодавно заявила екс-агент ФБР Кєрен Гринуей, що останні роки спеціалізувалася на розшуку коштів Януковича.

А я не вірю в таку безпомічність ФБР!!!

Сама пані Гринуей імпотенцію ФБР пояснила високим інтелектуальним рівнем Януковича, який добре ховав злочинні доходи порівняно з його попередником Лазаренком.

А я не вірю у високий інтелектуальний рівень шапкового крадія!

Кєрен Гринуей твердить, що ФБР в своєму розслідуванні вийшло лише на меблеві гарнітури куплені Януковичем в Іспанії.

А я знаю, що Янукович відмивав 7.5 млрд. доларів через приватного посередника в США інвестиційний фонд «Franklin Templeton Investments».

Інформацією про ці грандіозні злочинні кошти ФБР вже давно «бомбить», як українська сторона так і російські опозиціонери, які вважають, що Янукович через «Franklin Templeton Investments» відмивав хабар, який дав йому Путін за здачу України (я на днях оприлюдню деталі всієї цієї справи).

Це ще «живі» активи і США має достатньо підстава і правових можливостей почати процес їх конфіскації та розподілу з Україною. По-суті, Україну влаштовує будь-який варіант розподілу, окрім завершення «відмивки» та отримання Януковичем та Путіним цієї гігантської суми вже «чистою» і яка безумовно буде направлена на те, щоб «валити» Україну.

Тому прошу ФБР виконати свою роботу і нарешті побачити не один долар чи цент Януковича, а цілих 7.5 млрд. І мені здається в України є на це надія, завдяки проведеній нещодавно зміні агентури ФБР, що спеціалізується по Східній Європі, зокрема пані Гринуей, яка не змогла знайти ні долара Януковича стала екс-агентом. Мені особисто здається, що безпомічність агентів ФБР, що спеціалізувалися по Україні, випливала з того, що вони були ті самі, що в часи режиму Януковича і осліпли не зараз, а ще тоді.