Щоб усунути мафію від влади - 

треба конфіскувати її гроші

МАФІЯ – СМЕРТНА

Юристи режиму

Режим Януковича обікрав країну на десятки мільярдів доларів. Як наслідок – Янукович та його оточення переховуються за кордоном, щодо них розслідуються кримінальні справи. Дрібніші державні посадовці, через яких прокручувалися корупційні схеми, потрапили під люстрацію. Однак дивним чином не несе жодної відповідальності армія юристів режиму. Всі ті клітинки мозкового центру, які придумували, як обікрасти державу в умовно правовому полі, як легалізувати злочини через законодавство, як обійти бюрократичні перепони. Завдяки інтелектуальним здібностям і відсутності моралі яких лише за три роки країна збідніла, як мінімум, на один річний бюджет.

Зрозуміло, що легіон юристів були виконавцями, працювали в інтересах замовника -Януковича та організаторів – його оточення. Однак їх участь у злочинній організації була добровільна, вмотивована виключно отриманням прибутку, на відміну від когорти дрібних посадовців, яких часто примушували закривати очі, підписувати необхідні документи під загрозою звільнення чи розправи. Однак останні чомусь потрапили під люстрацію, а меткі юристи режиму зараз – депутати, урядовці, “антикорупціонери” та “реформатори”.

Найгірше, що зараз вся ця армія юристів, жодним чином не притягнених до відповідальності, хоча б публічної, продовжує захищати інтереси старих клієнтів. Наслідок цього – подальші втрати для держави, подальше збагачення “колишніх”.

Зокрема саме такі юристи зараз організували найбільше зло для країни – блокування так званої “спецконфіскації коштів Януковича”. Тому близько 50 млрд грн арештованих в Україні коштів “януковичів”, які мусили піти на виробництво та ремонт зброї , так і не прийшли на оборонні заводи.

А тепер – конкретний приклад юридичного забезпечення корупційних схем Сім’ї. Є така юридична компанія – “Арцінгер”. Її юристи зараз основні блокувальники прийняття закону про “спецконфіскацію коштів Януковича”. Адже саме вони є агентами впливу на депутатів “Єврооптимістів” та “Самопомочі”, та на весь перелік грантових організацій, різношерстих “реформаторів” та “антикорупціонерів”. Також нагадаю, що саме юристи “Арцінгера” донедавна безрезультатно керували державними органами з повернення активів режиму Януковича. Зокрема, в Генпрокуратурі – відомий Віталій Касько.

Однак сувора правда полягає в тому, що навіть на державних посадах, ці юристи продовжують працювати в інтересах старих клієнтів – мега-корупціонерів режиму Януковича..

Я, наприклад, вже писала, як “Арцінгер” юридично супроводжував організацію грабіжницьких схем Клюєва до Майдану і захищав його гроші після Революції Гідності.

Я писала, як юристи “Арцінгера” зняли арешт з палива Курченка в Печерському суді після Майдану.

А тепер я напишу, як вони супроводжували схеми Курченка до Майдану.

Взяла я в базі ДФС інформацію про податкові зобов’язання “Арцінгера” за 2013 рік. Це дає можливість подивитися, хто був офіційним клієнтом юридичної фірми в 2013 році.

Далі я відсортувала дані по найбільшій сумі та побачила в п’ятірці найбільших клієнтів “Арцінгера” за перше півріччя 2013 року таке собі ТОВ “Укренергоринок”-відому фірму Курченка.

01

Пересвідчитися в цьому дуже просто. Заходите в Єдиний реєстр судових рішень, набираєте в пошуку ТОВ “Укренергоринок” і отримуєте результат – 211 ухвал, постанов, рішень суду, найчастіше винесених в рамках розслідування “справи Курченка”.

Заглядаю в ухвалу Солом’янського суду за 18 вересня 2015 року, в якій ідеться про арешт майна, виявленого в ході обшуку на одній київській квартирі. В ній була знайдена ціла купа печаток фірм. Зокрема, таких відомих “курченківських” – ТОВ “ТД Ветек” та ТОВ “Східноєвропейська паливно-енергетична компанія” тощо. В цій же купі слідчі знайшли печатку ТОВ “Укренергоринок”.

02

А тепер звернемо увагу на відомості, щодо ВЕТЕК – СЕПЕК у Вікіпендії. Однозначно – це структури Курченка.

03

Якщо переглянути всі 211 документів в Єдиному реєстрі судових рішень, стає зрозуміло, що через ТОВ “Укренергоринок” Курченко виводив кошти практично у всіх своїх схемах. Від скрапленого газу до “обналу”.

І присутність такого клієнта в списках “Арцінгера” може означати, що юристи цієї компанії супроводжували схеми Курченка – юридично оформлювали розкрадання України.

А тепер пройдемося по схемах клієнта “Арцінгера” -ТОВ “Укренергоринок”.

Як стає відомо з Єдиного реєстру судових рішень, ТОВ “Укренергоринок” фігурує в одній з найбільш грубих схем Курченка: “Нафтогаз-Україна” відпустив газ підприємствам Курченка, але ті не розрахувалися. Йдеться майже про 2 млрд грн збитків “Нафтогазу”.

В ухвалі від 19 червня 2014 року Печерський суд дав слідству доступ до банківської таємниці – рахунків ТОВ “Укренергоринок”, тому що слідство вважає, що кошти від реалізації “нафтогазівського” газу підприємствами Курченка пішли на рахунки ТОВ “Укренергоринок”.

04

05

07

Далі, можемо знайти ухвалу Печерського суду від 24.09.2015 у справі “скрапленого газу”.

Нагадаю, йдеться про придбання структурами Курченка на спеціалізованих аукціонах за заниженими цінами скрапленого газу та подальшу його реалізацію за комерційними цінами. Чим було заподіяно збитки державі в розмірі 300 млн доларів. В рамках розслідування цього злочину суд дав дозвіл доступу до бази МТС, щодо телефонних контактів “Особи 2”, на яку при розподілі злочинних обов’язків було покладено представляти інтереси ТОВ “Укренергоринок” в органах державної влади, банківських установах, правоохоронних органах.

Очевидно йдеться про ту саму особу, що мала тісні клієнтські стосунки з юридичною компанією “Арцінгер”.

Далі дуже цікава ухвала суду, вона стосується схем Курченка, щодо несплати податків. В даному випадку ТОВ “Укенергоринок” надавав відповідні послуги групі компанії “Фозі”.

Згідно з ухвалою суду в 2013 році “Фозі” не заплатило понад 80 млн грн податків, завдяки послугам з “мінімізації” оподаткування, які надавав Курченко. Згідно з ухвалою, кошти виводилися через ТОВ “Укренергоринок”.

08

До речі, цікавий факт: в той час, в 2013 року, юридичний департамент групи компаній “Фозі” очолював Андрій Журжій – нині депутат “Самопомочі”. Виходить це він разом з юристами “Арцінгеру” вибудовував схему, як взаємовигідно скористатися послугами Курченка та не сплатити державі податки.

До речі, я давно говорила, що депутат Журжій та його колега з “Самопомочі” Олена Сотник близькі до іншого юриста Кученка -Дениса Бугая. Саме тому, вони є найбільше перешкоджають прийняттю законопроекту про “спецконфіскацію коштів Януковича” в держбюджет.

І нарешті наведу, ще одну ухвалу суду, в якій фігурує ТОВ “Укренергоринок”.

Йдеться про вивід майже 93 млн грн коштів в готівку на фінансування газети “Вєсті” в 2013 році.

Згідно з текстом ухвали – ці кошти на “Вєсті” надходили з рахунку “курченківського” ТОВ “Укренергоринок”. Цю схему для Курченка розробляли теж юристи “Арцінгер”? Тоді це дає розуміння, звідки таке лобі у противників “спецконфіскації” в мас-медіа.

До речі, з цієї ж ухвали стає зрозуміло, що до легалізації коштів для “Вєстєй” причетні компанії, близькі до Сім’ї. Адже якщо від згаданого ПАТ “Альтера фінанси” ниточка веде до “Міжгір’я”, то від “Укрбізнесбанку” до Олександра Януковича.

09

Також нагадаю, що в 2013 році мільярдні суми “обналу” в країні були організовані через централізовану закупівлю карток поповнення мобільних операторів. Що цікаво, фільма Курченка ТОВ “Ельбрус”, яка надавала такі послуги, мала спільну адресу з компанією ТОВ “Укренергоринок”. До речі, майже всі оператори сотового зв’язку були примушені продавати свої картки через “Ельбрус”

“Младоолігарху” це давало аж два джерела доходів. Перший “обнал”- будь-яка фірма могла вивести гроші в готівку та уникнути оподаткування, провівши в бухгалтерській документації купівлю кількох тисяч карток-поповнення. Ті самі картки “Ельбрус” також продавав в роздріб простим громадянам, ще й мав нахабність збільшити їх ціну, водночас картки-поповнення, що продавалися біля переходів метро та інших громадських місць, подорожчали на дві-три гривні. Тобто вищий пілотаж для корупціонера – одночасно залізти в кишеню держави та простій людини. А тепер ті, юристи, що розробляли цю фігуру вищого пілотажу, головні “антикорупціонери” та “реформатори” країни?

Тобто вчора юристи “Арцінгера” були лише клітинками мозкового центру корупційного організованого угруповання режиму Януковича – виконавцями. А зараз вони виросли – вони впливають на владу. Зокрема, відповідальність за найбільше зло – зупинку оборонних заводів, повністю лежить на них. Адже саме на оборонні заводи повинні були піти гроші Януковича, які “Єврооптимісти” та “Самопоміч”, яких смикали за ниточки юристи “Арцінгера”, не дали перерахувати в держбюджет.

Юристи “Арцінгера” стали ляльководами в середовищі “грантожерів” зокрема завдяки тому, що Тімур Бондарєв, керуючий -партнер “Арцінгера”, став членом правління Трансперенсі Інтернешнл Україна. Це дозволило “Арцінгеру” маніпулювати інформацією, яку отримують посольства, це дозволяє впливати на всіх отримувачів грантів, адже без “зеленого світла” з боку Трансперенсі інтернешнл грантове фінансування в Україні отримати неможливо. Саме тому в Україні функціонує потужне лобі, щодо захисту інтересів Курченка та інших колишніх, і вони постійно “переграють” державу.

Наприклад, зараз мало хто знає, що “Арцінгер” пролобіював та провів через парламент збільшення “зеленого тарифу” для сонячної енергетики Клюєва.

Зараз всі телегенічні депутати кричать про підвищення тарифів на електроенергію, але мовчать, що з першого січня 2017 року замість 23 євроцентів за кіловат за годину ми будемо платити понад 50 євроцентів підприємствам Клюєва, які і так пограбували країну та людей на мільярди, прикрившись байкою про альтернативну енергетику.

До речі, після цього підвищення ми будемо мати “зелений тариф” на промислову сонячну електроенергію в 4 рази вище, ніж у країнах Західної Європи. А позаяк він розраховується в євроцентах, то в ім’я альтернативної енергетики чи то пак-Клюєва українець буде навантажений в стократ більше німця.

Якщо ж говорити про суму, якщо ми не подолаємо лобі “Арцінгера” в цьому питанні, “Енергоринок” додатково для Клюєва витягне з кишені українців 1.8 млрд грн лише за наступний рік.

В Україні є дурні гроші? Ми будемо розкидатися грошима, коли, ще раз повторю, по всій країні за відсутності державного фінансування пішли на канікули оборонні заводи. Юристи режиму Януковича, керовані ними “грантожери”, псевдореформатори та псевдоантикорупціонери занадто дорого коштують для країни.

Спецконфіскація

Полювання на відьом чи конфіскація злочинного багатства

З приводу «незаконного збагачення» - пишноназвана стаття КК, яку скасував Конституційний суд, від народження була дохляком. Я це говорю, як ...
читати далі

В Італії ініціатора «спецконфіскації» вбили, але закон прийняли. Не хотілось би так, але навпаки теж погано

Працюю зараз над дипломом: «Повернення втрат від корупції поза кримінальним переслідуванням особи». Це та сама «спецконфіскація активів Януковича» або «речова ...
читати далі

Шампунь від бліх для американських кураторів Ситника

Американські куратори, струсіть нарешті з себе бліх, яких в свій час на вас підсадив Льовочкін. Це зрештою не гігієнічно і ...
читати далі

ГПУ зобов’язало СБУ розслідувати шпіонаж на користь Януковича серед НАБУшників та «активістів»

В усьому цивілізованому світі антикорупційні структури займаються конфіскацією коштів в державний бюджет, тільки у нас абсурдна ситуація - НАБУ працює ...
читати далі

Портнов іменем України буде вирішувати чи законно конфіскували активи Януковича

13 грудня об 11 годині адвокати Януковича в Касаційному суді Верховного суду (вул. Різницька, 13\15) будуть пробувати оскаржувати конфіскацію 1,5 млрд ...
читати далі
Оборона

Явка з повинною: від схем в «Укроборонпромі» мені перепала філіжанка кави

Якось на початку березня 2017 року пила каву з Ситником в НАБУ. Принесла йому заяву про злочин Гриценка. Про відчуження ...
читати далі

Склад боєприпасів у сєпарів виглядає «пристойніше» ніж наші

Звернулася до оборонного комітету ВР щоб організувати інспекцію робіт з будівництва складів боєприпасів. Минулий рік на це було виділено 600 ...
читати далі

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109

Рада сьогодні прийняла законопроект 6109 про рівноправ’я жінок і чоловіків військовослужбовців. Ура! Насправді нічого нового у цьому законі не має ...
читати далі

На армійському харчуванні я покращила фігуру :)

Зараз у фейсбуці «срач» з приводу моєї боротьби проти мафії, яка багато років харчувала армію. Мафія організувалася в 2006 році ...
читати далі

Брехня проти мене, яку найбільше хочеться заперечити

Думала писати/не писати, вирішила написати. Моя присяга викликала у фейсбуці хвилю паплюження. Мені пригадали ВСЕ. Цікаво, що це «все» виключно ...
читати далі
Особисте

Як так ФБР не побачило 7,5 млрд. доларів Януковича, які він відмивав через США?

«Ми не змогли повернути жодного долара Україні», - нещодавно заявила екс-агент ФБР Кєрен Гринуей, що останні роки спеціалізувалася на розшуку ...
читати далі

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження

Закінчила малювати на вихідні подарунок мамі на День народження. Це вона з онуком в Криму. Оксамитовий сезон. Бухта Веселого. Йшли ...
читати далі

За минулий святковий місяць подала три законопроекти, склала держіспит, написала диплом

За минулий святковий місяць подала три законопроекти в сфері енергетики на виконання Угоди про асоціацію з ЄС та на захист ...
читати далі

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала

Чекала новорічних свят, бо давно не малювала. І тут, нарешті, дозволила собі написала відразу кілька робіт. Ця називається "Принцеса". Намальована ...
читати далі

Зробили різдвяну марципанову хатку

Зробили різдвяну марципанову хатку. Крива, коса, але то справа не проста. Години три морочились. Зате навіть собача будка є ...
читати далі
Корупція

Про пологи на люстрі та рух по квадрату

Я не жартую, коли кажу, що якась потвора може отримати в Україні патент на корисну модель – «спосіб народження дітей» ...
читати далі

Вдалося добитися звільнення «Нелі без мила» з «Укргазвидобування»

Минулий рік почали масово з’являтися новини про факти завищення ціни на тендерах «Укргазвидобування». Коли я дізналася, хто там очолив тендерний ...
читати далі

Луценко – це круто, засудити екс-президента та повернути активи!

Вітаю Юрія Віталійовича! Знаєте, інколи я спостерігала у нинішнього генпрокурора цікаву рису, мало кому зрозумілу - йому хотілося відчути себе ...
читати далі

Готова виступити свідком в суді над Насіровим

Як ініціатор кримінального переслідування екс-керівника ДФС Романа Насірова, я глибоко стурбована перебігом судового слухання його справи. При чому, я говорю ...
читати далі

Челядь Курченка написала нам новий закон про адвокатуру

Мені стало відомо, що автором нового закону про адвокатуру (№9055), що нині нав’язується більшості, є права рука младоолігарха Курченка - ...
читати далі

 

Захистила диплом за спеціальністю фінансове право на тему, яку я жартома називаю: «Сім-сім відкрийся» (Чому? Про це можна здогадатися після прочитання) читати далі…

 

ЗВІТИ ПРО РОБОТУ

 

Перемоги 2017

 

Перемоги 2016

 

Перемоги 2015