Закон про антикорупційний суд був прийнятий завдяки корупційному «договорняку»!

0
68

В минулий четвер Верховна Рада проголосувала за Антикорупційний суд, голоси нашкрябали по різних позафракційних, «волянародах», «відродженнях». В той же день ВР могла прийняти, але «прокатила» справжній антикорупційний законопроект – №6391-1 ( створення єдиної бази споживачів газу). В середу цей проект був в порядку денному на четвер, а за ніч він з нього зник. А все тому, що блокувати розгляд цього законопроекту в обмін на голосування за антикорупційний суд, депутатів з партнерських фракцій і груп підбив лідер «опоблоку» Олег Бойко.

Тобто Атикорупційний суд народився з мега-корупції. Адже блокування законопроекту 6391-1 – це велика зрада і поразка. Єдина база абонентів газу потрібна для функціонування прозорого ринку енергоресурсів. Щоб ніхто, жоден власник облгазів не міг більше красти газ та субсидії для населення.

Кожен день затримки прийняття 6391-1 коштує сотні мільйонів для країни, і дає доходи реваншистам. Через своє господарство облгазів, завдяки непрозорому механізму продажу газу, група Фірташа-Льовочкіна-Бойка краде, як мінімум 1 млрд. грн. в місяць. Що їм антикорупційний суд?